Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a Démonok között és az Annabelle c. film lényegét?

Figyelt kérdés

A démonok köztben nem értem, hogy a boszorkánynak mi köze van a Rory-hoz aki eltünt, a pincében felakasztott nőhöz, meg a boszi férjét, hogy ezek 4-én együtt laktak vagy hogy volt meg mi történt ezekkel?

Meg az Annabelle baba történetét se értem, hogy mi lett vele meg mi köze a boszorkányhoz..

Köszi a válaszokat. :)



2015. okt. 5. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
A démonok közöttben az a köze, hogy miután... már nem is emlékszem, mit tettek a boszorkánnyal, de a lényeg az, hogy elátkozta a házat, és minden anya, aki ott élt, rátámadt a gyerekeire. Utána persze magukkal is végeztek, mert anyaként nem tudták átélni a kínt, hogy meghalt a gyerekük. Nagyjából ennyi. Az Annabellet meg nem láttam, szóval nem tudom, szorri.
2015. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!