Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények az Once Upon a...

Vélemények az Once Upon a Time (Egyszer volt, hol nem volt ) c. sorozatról és szereplőiről?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 19:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hogy kattinthattam Ennyire félre...😍😍
2015. okt. 26. 18:12
 12/14 anonim ***** válasza:

SPOILER


Ez a Dark Swan vonal bejön nektek? :D

2015. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia. Ez lett az egyik kedvencem kb. az első 5 perc után. Szinte a megszállottja vagyok. Alig várom az újabb részeket hértől hétre. Amikor elindul még angolul akkor is elkezdtem nézni de akkor (ha jól emlékszem) csak két részt néztem meg, mert még nem tudtam olyan jól angolul. Igazából minden szereplőt szeretek és mindegy hogy jó vagy rossz. Szeretem Hófehérkét/Mary Margaret-et/Snow White-ot, mert ő volt kiskoromban a kedvenc hercegnőm habár ez a harcos oldala egy kicsit furi volt elsőre. És ugyanúgy szeretem Reginát, mert igaz hogy az elején gonosz volt, de megmutatja, hogy mindenki képes változni. Szeretem Emmát, mert "eseményteljes" az élete de ez a Dark Swan nem annyira kedvenc karakter nekem. Olyan igazi gonosz de remélem Henrynek igaza lesz és megtalálják benne az elveszett anyukáját. Hát kb. ennyi.
2015. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nos,azt én is nagyon remélem...
2015. nov. 7. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!