Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amit legaláb...

Melyik az a film, amit legalább egyszer az életben muszáj megnézni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 14:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Abigél
2008. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Lilja 4-ever, Pulp fiction (Ponyvaregény), Félelem és Reszketés Las Vegasban (bár nem mindenkinek tetszik :)), A Kísérlet (német film, csak azért írom, mert van ilyen címmel amerikai is, de semmi köze hozzá), Született Gyilkosok, Keresztapa 1-2-3, Sebhelyesarcú

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Egyébként ajánlom az imdb.com top100 listáját.

2008. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszönöm:)nem sok van,amit nem láttam belőle,de szinte mindegyiket imádom én is:)
2008. szept. 11. 18:45
 14/25 anonim válasza:
79%
"néma bob visszavág" és van annak elődje is azt most nem tom meg van még az utána lévő "shop stop" ez is brutálisak
2008. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
97%
Indul a bakterház, Te rongyos élet, Szamárköhögés,
2008. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Angyalok városa
2008. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A Faun labirintusa (elsőre lehet nem fog tetszeni. érdemes ilyen esetben megnézni még egyszer. hidd el, megéri...)


10 dolog amit utálok benned (csak mert az egyik legaranyosabb szerelmes vígjáték és mert HEATH LEDGER)


Hé haver, hol a kocsim (ha bírod az esztelen hülyeségeket)


Interjú a vámpírral (mert egy örök klasszikus)


Az operaház fantomja (mert ennél jobb musicalt és ennél jobb szereplőket még SOHA nem láttam. és mert mikor moziban megnéztem, a közönséget is annyira a hatása alá kerítette a film, hogy 5percen keresztül néma csöndben ült mindenki a film vége után, majd még meg is tapsolták azt...)


Bajos csajok (mert még soha ennyit nem szakadtam egy filmen)


A fiúk nem sírnak (mert.... csak látni kell és megérted..)


egyelőre ennyi jutott eszembe, ha gondolod írj melyik hogy tetszett :)

2008. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Chaplin: Diktátor

Menzel: Az én falum és a Sörgyári capriccio

Abuladze: Vezeklés

Bacsó Péter: Tanú

2008. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Indul a bakterház ,A nap könnyei ,Hatodik érzék ,Ha eljön Joe Black!
2008. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nagy film rajongó vagyok,RENGETEG filmet láttam már!

Megosztom veled pár kedvencemet,és ha vmelyiket megnézted akkor nyilvánits vélményt rola h milyen volt szted!


"HALÁLRAÍTÉLT"->Nagyon jó film!de egyben elszomórító is a történet,h egyes emberek mit képesek megtenni csak azért h szorják a pénzüket,semmibe veszik az elítélteket...(ki tudja,lehet h ezt az életben is ugyanigy megteszi vki)


"SZANATÓRIUM"->Ez is ugyanugy elgondolkodtato mint az utobbi h az életben is megtörténhet,h bármit megtehetnek az ilyen emberekkel.


"SUZANNE NAPLÓJA"->nah ez az a film,amit semmi nem múl felül a szememben:)ez egy olyan film,amin sztem nincs ember aki ne sirna.nem is irok rola semmit,csak annyit h sztem 2X vagy 3X meg kell nézni h minden kis részletet megérts,mert úgy az igazi!


"NE SZÓRAKOZZ ZOHANNAL"->Ez egy oltári vígjáték:D

"MICSODA SRÁC EZ A LÁNY"->hát,hogy is mondjam...egy lányrol szol aki mindent megtesz azért h elérje a célját:)nagyon aranyos film.


"SZERESS HA MERSZ"->ez viszont egy olyan film,h maga film elég elvont,de engem napokig a hatása alatt tartott.érdemes VÉGIG nézni!(én is 3szorra néztem meg először)


"CSAK A TESTEDEN ÁT"->gyönyörű film.maga a történet teljesen elvarázsolt.


"KISÖRDÖGÖK"->egy nagyon szomórú de egyben gyönyörű történet...(a cím sztem egyáltalán nem találó)


"ANYÁD NAPJA"->vicces és szép történet:-)


"LOS ANGELESI TÜNDÉRMESE"->annyi mondanék,a hamupipőke filmes változata,csak sokkal jobb:)


"P.S I LOVE YOU"->gyönyörű!!!elképesztő h egy férfi lehet ennyire szerelmes:) már az elsö 15 percben sirtam rajta:(


"VAN AZ A PÉNZ AMI MEGBOLONDÍT"->ez is egy oltári film:) elgondolkodtato h a valóságban igy lehet-e valyon:P


HÚH,még sorolhatnám a kedvenceim,de az már lehet h unalmas lenne:P meg a kezem is elfáradt^^de ha gondolod irj privibe és még osztok meg veled pár jó tapasztalatot a filmek kapcsán;)

2008. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!