Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a rövidfilmnek?

Mi a címe ennek a rövidfilmnek?

Figyelt kérdés
Úgy kb 1-2 éve láthattam és a történet arról szólt hogy a világon mindenki egyenlő......az erőseket súlyokkal korlátozták az okosokat valahogy lebutították,a gyorsakra lábsúlyt raktak stb....ésa egy rab aki ez ellen van megszökik a börtönből hogy egy balett előadásra menjen amit közvetítenek.bombát rak az épületben és felmegy a színpadra hogy a balettosok gátlóit (valahogy le voltak szíjazva hogy ugyan úgy mozoghassanak csak)levegye és megkérje őket hogy úgy balettozzanak ahogy akarnak ahogy tudnak és 1 asszem le is veszi és azzal zsarolja meg a tv t hogy ne szüntessék meg az adást hogyha mégis akkor robbant.Azt is megfigyelhetjük hogy közben egy erős ember nézi ezt az műsort a fotelből sörözve de korlátozva súlyokkal.
2015. okt. 8. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Harrison Bergeron?

A történet alapján az.

2015. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2081
2015. okt. 11. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyanús volt, mert az a film amit én láttam egy kicsit jobban eltért a novellától.

[link]


A Wiki szerint legalább négy filmadaptáció készült belőle, a 2081 az egyik. Jó tudni.

2015. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
thx :D
2015. okt. 13. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!