Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arrow 4. évad szezonnyitós...

Arrow 4. évad szezonnyitós kérdés? Spoiler.

Figyelt kérdés

szerintetek az kinek a sírja volt a végén?


Barry csak Felicityvel van jóban a csapatból, akkor Felicityé?


2015. okt. 9. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Felicity elég közkedvelt karakter, így a sorozat készítői szerintem nem merik azt meglépni, hogy kiírják. Én inkább Thea-ra tippelnék.
2015. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

de akkor mit keresett ott Barry?


igazából egyik női karaktert se kedvelem, szóval mindegy :D remélem, nem Dig

2015. okt. 10. 10:53
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem Tha a kedvencem, úgyhogy remélem nem az övé. Mondjuk ő nem is ismeri Barryt, de szerintem is az övé. Sajnos. :( Meg most vele amúgy is van valami.

Felicity ki van zárva. Túl fontos karakter, szerintem sem merik azt meglépni.

Dig...nem hiszem. Nem tudom megindokolni miért nem, de nem. :D

Amúgy ahogy így nézegetem Laurel-re senki nem tippel, kitudja lehet ő lesz az. :D

(Nem valószínű.)

2015. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

igen, mondjuk Laurel tényleg az arany középút, fontos annyira Olivernek, hogy a sírjánál szomorkodjon, plusz ismeri Barryéket is


és szerintem Barry bírja annyira Felicityt, hogy bármit eldobjon, hogy elmehessen a temetésére, míg Laurel csak egy ismerős


plusz most a rész végén bevillantották Lance nyomozó átállását is, lehet, hogy Laurel elvesztése lesz az ő nagy büntetése

2015. okt. 10. 17:45
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jött le ez a jelenet, hogy Barry azért ment oda, hogy támogassa Olivert. És ha ez így van, akkor nem feltétlenül kell ismernie az elhunytat.


Laurel nekem is eszembe jutott, de valamiért mégis úgy érzem, hogy ő megússza a dolgot. Az írók az elmúlt évadban elég sok időt fordítottak rá, meg a "Fekete Kanárivá válására" szóval nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ezek után könnyen megválnának tőle. Persze, azért ez sem kizárt.


Dig is esélyes lehet, ugyanakkor az ő kiírása is elég nagy hazárdjáték lenne a készítők részéről. Nem biztos, hogy a karakter által hagyott űrt képesek lennének pótolni. Ha bátrak akarnak lenni, bevállalják, de tekintve, hogy mennyire adnak a rajongók véleményére, szerintem életben marad.


Ahogy már korábban írtam (első válaszoló vagyok ^^) én Thea-t tartom a legesélyesebbnek. A halála biztosan megviselné Olivert (és meghatározó esemény lenne a sztori szempontjából) ugyanakkor a sorozat számára nem jelentene akkora érvágást, mintha Felicity-től váltak volna meg. Szóval, ha nagyon biztosra akarnak menni, és nem akarnak kockáztatni, akkor Thea-t írják ki.

2015. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Viszont a képregényben asszem' Olilie Laurel mellett köt ki. Szóval lehet ehhez meg kell ölni Felicityt.

(Bocs ha hülyeséget mondtam.)

2015. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Állítólag maguk a színészek se tudják , hogy ki lesz ott inkább egyajta figyelem felkeltésnek szánják. Viszont szerintem Thea nem lehet mivel őt az előző seasonban egyszer már megölették (máskrdés , hogy feltámadt, de akkor is önismétlődő lenne így a sorozat) Felicity esélyes de tnyleg sokan szeretik így őt se hiszem meg akkor Barry is sokkalta szomorúbb lenne. Tehát vagy Dig vagy Lance lesz az és én inkább Digre tippelek.
2015. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, Thea halálával valóban önismétlő lenne a sorozat. Ugyanakkor korábban már volt ilyenre példa, szóval nem kizárt, hogy megint meglépik. Pl. szegény Sara-t már hányszor hitték halottnak :D Elvileg ugye most is az, de nyílt titok, hogy vissza fog térni az élők sorába.
2015. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy lehet, hogy maguk a színészek se tudják? Mindenkinek bekamuzták, hogy az ő sírjuk, vagy mindenkinek leforgatták a haláljelenetét? (Mert valószínű mutatják majd, hogy hal meg az illető.)
2015. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gondolom a teljes évadot még nem forgatták le, így a színészek valóban nem tudhatják, ki lesz a halott. :)
2015. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!