Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Agymanók, vagy a Minyonok...

Az Agymanók, vagy a Minyonok c. mozifilm mennyire köt le egy 9 éves kislányt?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni moziba, de nem tudom melyik film mennyire kötné le. Esetleg a Minyonok jobban való neki? Beengednék a Minyonokra (12 éves korhatár)? Melyiket ajánlanátok? Ezt a két mesét találtam, amik jobb minőségűek a közösség szerint.

2015. okt. 10. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Agymanókat szerintem nem értené meg. Akkor már inkább a Minyonok, bár azt én nem láttam (viszont tudom, hogy azt szokták nézni fiatalabbak is).
2015. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Agymanók kétségkívül egy értelmesebb, színvonalasabb, tartalmasabb mese, viszont némi érettség és pszichológiai háttérismeret nem árt a teljes élvezhetőséghez. Nem is a poénokra, hanem inkább a kreativitásra fektetik a hangsúlyt, ez előbbiből nincs sok és azok is inkább a felnőttebb közönséghez szólnak. Nem is vidám, hanem jóval inkább szomorkás, drámai az alaphangulat és akad benne egy kifejezetten megható jelenet is, ám a végkifejlet, mese lévén, természetesen pozitív.


A Minyonok ezzel szemben egy jóval könnyedebb, vidámabb, ugyanakkor felettébb butuska, bárgyú darab.

A kisgyerekek számára viszont feltehetőleg élvezhetőbb, mint az Agymanók. A 12-es karika igazság szerint a néhány morbidabb "poén" miatt került rá, de alapvetően semmi durva nem történik benne, kb. az az agyzsibbasztó szint, mint amit manapság nyomatnak a tévében a gyerekeknek.


Én személy szerint az Agymanókat ajánlom, mert klasszisokkal igényesebb, maradandóbb darab. Viszont ha valami könnyed, felejthető mozira vágynátok, akkor inkább inkább a Minyonok.


Ugyanakkor nehéz kérdés, mert a 9 éves kor, pont az a határ, ahol elég nagy a szórás érettség tekintetében. A Minyonokra nagyobb esélyt látok, hogy bejönne egy átlagos 9 évesnek, viszont akár az Agymanók is tetszhet neki, ez egyénfüggő.

2015. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor Minyonok lesz!
2015. okt. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!