Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaátnak lesz 12. évada?

Az odaátnak lesz 12. évada?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt most még nem lehet tudni, de miért ne nyúznák tovább ezt a döglött projektet, mikor továbbra is van benne pénz?
2015. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom, a főstoryt rég le kellett volna zárni.
2015. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cathilina ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy lesz. Mondjuk azzal én is egyetértek, hogy vagy az ötödik évad után kellett volna abbahagyni, vagy a nyolcadik végét kellett volna kicsit logikusabbra megcsinálni és akkor lehetett volna lezárni.
2015. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És simán mehetnének az előzménytörténetek a mai napig, mellékszálként, mert Crowley másnak nem jó, mellékszálnak meg viccnek.
2015. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

annak sose lesz vége <3 fikázók meg mindig volta és lesznek :P


elvileg az 5. évad után már senkinek se tetszik, senki se nézi, akkor meg hogy lehet, hogy folytatják? ezek szerint mégis van egy csomó nézője.


mondjuk nem tudom elképzelni, hogy tudnának jó befejezést kihozni :D lehet ők sem


Crowley meg a legepicebb szereplő a világon, imádom, én Cas szenvedését nem tudom már nézni...

2015. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszadónak teljes mértékben igaza van!!

Én például akkor is nézném ha sima vadászatot mutatnának,és nem lenne benne valami meghatározó története az adott évadoknak.Régebben az X akták is csak sima történetekkel lett híres...

Remélem nem hagyják abba egy jóóó darabig !!!

2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
99% hogy lesz 12.évad a hírek szerint
2016. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz. Én is úgy gondolom, hogy az 5. évad után folyamatosan csökken a színvonal. De még így is várom minden héten az új részt.

Crowley-t nagyon bírom. Viszont Cas karaktere eléggé kifulladt mostanra.

2016. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!