Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel filmekkel kapcsolatban...

Marvel filmekkel kapcsolatban válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
Az vam kogy az Ultron kora film végén Thor visszsmegy Azhard-ra de hogyan? A legutóbbi Thor film végén még ott tartottunk hogy Loki kiadta magát Odinnak és lényegében száműzte Thort. A Thor 2-ben akkor meg most mi történt Odinnal? Meghalt vagy mi? Loki hogy élhet túl mindent, össze sem tudom számolni hány olyan szituációt élt túl amibe egy azgardi simán belejalt volna? Thor hogy lehetett olyan ostoba hogy harmadszorra is bedől Lokinak, meg se nézte hogy tényleg meghalt-e pedig tudta hogy simán el tudja játszani a halálát? Amikor látszik hogy valaki nem százas(Toni Stark,Loki)akkor miért hadják szabadlábon ill miért zárják börtönbe ahejett hogy elmegyögy inzézetbe küldenék? Es még sorolhatnám.

2015. okt. 11. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Thor nem lett száműzve, ő maga akarta elhagyni Asgardot. Hogy mi történt Odinnal, azt még nem lehet tudni, gondolom a 3. részben ez ki fog derülni. Loki mesterien ver át mindenkit, mivel rendelkezik az illúziókeltés képességével. Simán elhitet bárkivel bármit, így nem csoda, hogy bedőlnek neki.

Tony Stark azért annyira nem vészes, nem hiszem, hogy elmegyógyintézetbe kellene küldeni :D Tény, hogy hozott rossz döntéseket, de éppen ettől emberi.

Szerintem Lokinak is elég lenne egy jó pszichológus :D :D

2015. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En Thornál szt úgy értettem hogy ő elvileg felségárulást kovetettel Odin ellen és ienkor a felségárulót száműzni szokták Loki meg... ugye nem kell részleteznem. Amikor meg úgy látszik hogy valaki meghalt nem rögtön otthagyom a hullát hanem megnézem hogy lélegzik-e vagy valami. Rszembe jutott még egy. A bosszúállókban senkinek nem tünt föl hogy amíg ők rendezik a "nézeteltérésüket" Loki nem is próbál megszökni hanem kivárja az "eszmecsere" végét.
2015. okt. 11. 17:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh azt elfelejtettem hogy Ultron szörnyen ostoba. Ő lényegében egy szuper inteligens számítógépes vírus. Oké hogy a nukleáris indítókódokat Charvis(nemtom hogyan írják)fojton váltoutatja hogy Ultron ne férhessen hozzájuk de mindenhoba lementhette volna magát, megszüntethette volna a telekomunikációt, lehalgatjatott volna minden mobilt és számítógépet stb. Max fél óra alatt megnyerhette volna az egészet. Javítsatok ki ha zévedek.
2015. okt. 11. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy Thor felségárulást követett el, de mindezt a „jó ügy érdekében” tette. És a végén sikerült megállítania Malekith-et, megmentve ezzel egész Asgardot. (meg ugye a többi bolygót) Ezek után, egy bölcs király szerintem megfontolja a száműzetést. Ezzel Loki is tisztában volt, épp ezért sikerült elhitetnie Thorral, hogy igazából nem ő, hanem Odin ül a trónon.


Ahogy korábban is írtam (első válaszoló vagyok), Loki rendelkezik az illúziókeltés képességével. Szóval, ha Thor ellenőrizte volna, hogy tényleg meghalt-e, akkor is simán át tudta volna verni. Amúgy szerintem azért ment el olyan sietősen, mert meg akarta állítani Malekithet.


A „nézeteltérésnél” gondolom Thor/Vasember/Amerika kapitány összetűzésére gondolsz. Loki akkor egy sziklán van, így azért nem tudna olyan könnyen lelépni. Persze, ha akarná, megoldaná, de ő szándékosan maradt. Egyébként akkor a többiek inkább egymással voltak elfoglalva, így szerintem meg sem fordult a fejükben, hogy Loki tervez valamit. A későbbiekben már feltűnik nekik a dolog.


Ultront ember teremtette, és emiatt vannak emberi tulajdonságai. De mivel nincs „lelke” a józan ítélőképessége is hiányzik. Ő elhiszi, hogy amit csinál az jó, mert ezzel fejlődést fog előidézni. Próbál (legalábbis szerintem) emberként viselkedni, ugyanakkor „szív” nélkül ez elég rosszul sül el.

2015. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!