Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen horror elemeket...

Ti milyen horror elemeket találtok félelmetesnek? Milyen ijesztenek meg titeket a leginkább a horrorfilmekben?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
En a horrorfilmeket kifelyezetten nem szeretem mivel srmmi ujjat nem tudnak felmutatni. Viszont van egy elem amitol en is be f0sok az pedig mikor a foszereplonek valami furcsa okbol ilyen kepek villannak be varatlanul. Ez azert jobb a tobbinel mert nincy az a felkeszito zene ami fokozatosan hangosodik hanem csak ugy beugrik.
2015. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, nekem se jönnek be a hirtelen jelenetek, mert amikor hallom a sejtelmes zenét, már előre tudom, hogy most mindjárt meg kell ijedni. :D Nekem is az ilyen hátborzongató események a múltból jobban tetszenek, meg a folyamatos feszültség, amikor a főszereplő már senkivel nem érzi magát biztonságban, mert mindenkire gyanakszik.
2015. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jump scare mindennek a legalja, teljesen mindegy, hogy mit nyomnak olyan sebességgel és hirtelenséggel az arcodba, meg fogsz tőle ijedni.


A jump scare a legalja. A legeslegalja.

2015. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a legijesztőbb amikor nem lehet teljesen kivenni hogy mi van ott csak egy sziluett látszik,a Démonok közöttben van ilyesmi ha jól emlékszem,a szekrény tetején van valami.A másik ami még bejön az az ha csak a háttérben siklik át valami a képen amiről megint nem tudjuk pontosan hogy mi az.
2015. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!