Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem sokkal élvezetesebb...

Nem sokkal élvezetesebb bármilyen film, ha egyáltalán semmi előzetest nem láttunk belőle és semmit nem tudunk róla, mielőtt megnéznénk?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egy jó előzetes annyira izgatottá tud tenni, felcsigázza az érdeklődésemet, így amikor végre megnézem a filmet az felszabadító érzés. Ugyanígy meghozhatja a kedvet ha valaki mesél róla (persze nem poénokat lelőve) Ez szerintem pont olyan mint hogy annak jobban örül az ember amire nagyon vágyott mint ami csak úgy az ölébe hullik. Egy cím alapján (vagy még annyi sem) nem várhatunk valamit ennyire epekedve. Nem véletlenül vannak ajánlók.
2015. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg akkor lehet,hogy valami szart kezdesz el nézni.
2015. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal élvezetesebb lenne. Sok előzetes lelövi a legnagyobb fordulatokat. Azonban az ember fél előtudás nélkül belevágni valamibe, ezért jó, hogy vannak.
2020. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!