Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló filmeket ajánlanátok?

Hasonló filmeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lehet űrben játszodó,vagy víz alatt játszodó is.Olyanokra gondolok mint a Napfény,Solaris,A mélység titkai,A gömb, stb stb.Amiben van egy adott csapat,és pl egy előttük lévő másik csapatra bukkannak...tovább tudjátok a sztorit.


Kérlek írjatok minél több hasonló filmet(hogy legyen választék),mert nagyon sokat láttam már.


Köszönöm.



2015. okt. 14. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kicsit más, de a Pandorum szerintem tetszhet neked, illetve az Event Horizon (Halálhajó). Gondolom az alieneket láttad, nem annyira ilyen témájú de érdekes a Moon is. Aztán ha kifogytál nézd meg a Cargo-t meg az európa-rejtélyt.

2015. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,az utóbbi kettőt még nem láttam,ezeket a napokban meg fogom nézni.


A Pandorum nagyon tetszett,igen,az Alieneket is láttam,mindegyik nagyon jó volt,a Hold is nagyon tetszett,meg hasonló a Gravitáció is.Mondom sokat láttam ebből a témából,ezért is kértem,hogy többet írjatok.


Köszönöm még egyszer,ment a zöld pacsi.


Ha valaki még ismer hasonlót,kérem írja le.Köszi.

2015. okt. 17. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Előbb az első Cargot néztem meg és csodálkoztam hogy ennek mi köze van a sci-fi-hez,utána vettem észre hogy létezik egy újabb cargo című film,így mindkettőt megnéztem és mindkettő jó volt.Az Európa rejtély is jó volt bár az jobban hasonlít a Hold című filmre. Köszönöm,ha valaki még ismer hasonló filmeket írja le.
2015. okt. 24. 11:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Más? :)
2015. nov. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!