Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem jó sorozatok...

Ajánlanátok nekem jó sorozatokat amik be vannak már fejezve és magyar szinkron is elérhető hozzá?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hex

Charmed

Medicopter 117 :)

Lost

Szökés

10 tings about i hate you

Friends

Buffy the vampire slayer

Angel - Buffy spin off

2015. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jóbarátok

Csillagkapu

Halló, halló

4400

Hősök

Internátus

A nevem Earl

Ally McBeal

A hegylakó

Euréka

Szívek szállodája

Miért éppen Alaszka?

Twin Peaks

2015. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Breaking Bad
2015. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a Breaking Bad-et ajánlanám, az minden sorozatot magasan ver, de az utolsó két évadhoz nincs szinkron.


Amúgy:


Better Call Saul (1. évad van még csak belőle, de az szinkronosan is elérhető)

Monk

House

Szívek szállodája

Halottnak a csók

Isteni sugallat

Nancy ül a fűben (de szigorúan csak ha már elmúltál 18 :D )

Sherlock (az új BBC-s)

2015. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Buffy/Angel már jó pár éve végignézve, viszont a Hex-szel valamiért elakadtam anno, de köszi, hogy az eszembe juttattad. Kérdés kiírásakor a House (az is abbamaradt szinkronhiány miatt régebben), a Breaking bad és a Dexter volt csak a listán, utóbbi kettőt egyáltalán nem is ismerem. Dexter kiesett, mert olvastam, hogy a végét nagyon elszúrták, így a House-t kezdtem el, utána jön majd a Bb és talán a Hex is kap még egy esélyt.

Ha valaki erre téved még és tud valami jó sorozatot ami nincs a felsoroltak között az kérem írja le bátran, e-mail értesítőt kapok róla szóval biztosan eljut hozzám (:


Köszönet mégegyszer!

2015. okt. 16. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor egy kicsit rásegítek a listára scifi vonalon.

FIREFLY! Csak 1 évados + 1 film Joss mester sorozata (buffy, bosszúállók filmek)

Battlestar Galagtica (az új) - első egyben ledarált sorozatom volt, azóta minden évben újranézem, Sorrend: 2 részes minisorozat (igazából csak egy hosszabb pilot) aztán a rendes. Vannak hozzá filmek, meg spin off sorik, de kihagyható.

Ha sok időd van, Csillagkapu, a film (1994) után kezd el. Azután Stargate Atlantis 5 évad, Universe 2 évad.

Futó de vannak szinkronos évadok, szerintem kezd el:

Falling skies

House of cards <- ha nem riaszt a poitika

Game of thrones

Vikings

És írhatnám tovább :D Jó darálást :-)

2015. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Firefly is a listámon volt, de arról is megfeledkeztem, köszi! Vikings és a Trónok harca is érdekel majd ha vége lesz.

Ha elkap a hév, akkor megnézek jó pár részt egyben és félek, hogy hamarabb beérném minthogy vége lenne és nem akarok heteket várni rájuk, ezért akartam befejezett sorozatokat.

2015. okt. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!