Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf c. sorozatrol velemeny?

Teen Wolf c. sorozatrol velemeny?

Figyelt kérdés
Ne spoilert pls.

2015. okt. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Első három évad nagyon jó volt, később inkább monoton már az egész. Több jó karakter is csak úgy kiszált sajnos.
2015. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos kiírtak belőle jó karakter(eke)t is... De egyszerűen imádom! Az egyik kedvenc sorozatom, szerintem jók a színészek, a történet. :)
2015. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, már elveszett a varázsa, én most pl a mostani 5. évad kb 4. része óta nem nézem, valahogy nem késztet rá semmi hogy tovább nézzem. Az első 3 évad valóban nagyon jó lett (daráltam is őket), a 4. évad is még talán a jó felé húz de közepes lett, az 5. évad már elcsépelt/sablonos lett szerintem.
2015. okt. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem igazán tudom, hogy mit is írhatnék erről a sorozatról. Vannak benne nagyon jól felépített karakterek, ugyanakkor borzalmasak is. A történetszálakról ugyanez mondható el. Összességében nem olyan rossz, a sok negatívuma ellenére azért még mindig le tud kötni. Érdemes neki adni egy esélyt, aztán majd meglátod, neked mennyire jön be :)
2015. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi nektek!
2015. okt. 18. 22:09
 6/7 anonim válasza:

Ízlések és pofonok. Van akinek tetszik, van akinek nem. Én mondjuk odavagyok érte, amióta nézem, imádtam mindegyik évadát.

Ha az első évad nem is tetszik, akkor is érdemes neki még egy esélyt adni:)

Én imádom és csak ajánlani tudom.

2015. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első évad igen elcsépelt de azért élvezhető. A második évad már jobb és izgalmasabb is. A harmadik a legjobb nekem mert ott igazán egy csapattá váltak és ezt jó látni. A többit még nem láttam de 120% hogy meg nézem :) kedvenc sorozatom lett
2015. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!