Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a zenének mi a címe?

Ennek a zenének mi a címe?

Figyelt kérdés
A Szex és New York ment ma a tv-ben, a főszereplő csaj az ágyán feküdt, az ablakához kavicsokat dobáltak, oda rohant, lent állt egy csávó, utána a csaj az ajtóhoz rohant, a csávó ott állt, a csaj a nyakába ugrott... ennél a résznél valami elképesztően szuper zene ment, olyan "őserdei" zene... valaki tudja, mi lehetett ennek a zenének a címe?

#Szex-és-New-York
2015. okt. 17. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja így tudni.

Talán keresd el a műsorból melyik rész volt ez belőle és keress rá úgy google-ba angolul a sorozat címével és részének számával a zenéire...

2015. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annak a résznek még a címét sem tudom =[


Azért tettem fel így a kérdést, mert reménykedtem benne, hogy lesz itt egy Szex és New York fan =]

2015. okt. 17. 18:57
 3/8 anonim válasza:

De hol nézted? Melyik adón? Vagy kb mikor ment a tv-ben?

Ott nézd meg hogy hányadik évad és rész, akkor tudok segíteni:D Mert szépen leírtad a törnétet, de egy fantalannak semmit sem mond..:D

2015. okt. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fú, most vagy a Viasat 6-on vagy a Viasat 3-on volt... tegnap, délután fele =-/
2015. okt. 18. 17:46
 5/8 anonim válasza:

Hát én egyiken sem látom..nem lehet hogy inkább a Story4-en este fél 9 körül?..mert csak ott ment. Ha az akkor 4.évad 6.része lehetett. És ennek itt a zenelistája: [link]

De ha tippelnem kellene, akkor az a North-os lehetett;)

2015. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is utána néztem, valóban nem találom én sem, a Stori 4 valószínűbbnek tűnik.


Köszönöm szépen, hogy vetted a fáradtságot és segítettél, tudom, milyen életképtelen vagyok, mivel ez nekem eszembe se jutott, hogy megnézzem így, szóval köszönöm szépen a segítségedet! =-]

2015. okt. 19. 12:42
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, a North az, a North!!!


Köszönöm szépen, köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!


Ó, Istenem, annyira hálás vagyok, iszonyatosan köszönöm szépen a segítséget!!! KÖSZÖNÖM!!! =-]

2015. okt. 19. 12:46
 8/8 anonim válasza:
Wááúú..ekkora örömre, azért nem számítottam volna:DD de igazán nincs mit!;)
2015. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!