Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mindig a film szempontjá...

Miért mindig a film szempontjából szinte lényegtelen mellékszereplőkbe "szeretek bele" halálosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nem is számolom hányszor néztem/pörgettem át egy 3 órás filmet, azért az 5 percért, amikor az "imádott karakteremet" mutatták. :D Tudom, hogy ez így alapból is beteges, de 16 éves lányként még elnézném magamnak ezeket a bizarr plátói szerelmeket, ha a mindenki által imádott főszereplőkbe habarodtam volna bele. Dan hadnagy a Forest Gump-ból, Murdoch a Titanikból, Lupin a Harry Potterből, valamint még tucatnyi visszataszító, és röhejes karakter akikkel inkább nem is égetem magamat... XD Más is van így ezzel vagy ez csak az én agyam "rigolyája"?

2015. okt. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért nézel hülye filmeket egyáltalán? :-)

16 vagy, tanulhatnál nyelveket!

2015. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Én a helyedben felkeresnék egy pszichiátert. Nem viccelek.
2015. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #2:Nektek meg mi bajotok van?

Kérdező nyugi,normális vagy:D 16 éves fejjel nem kell ilyenek miatt aggódnod, pár év múlva majd változni fog a helyzet, most szerintem ez egyáltalán nem olyan durva hogy aggódj miatta.

Az emberek általában nem a főszereplőt szokták imádni, például nekem is Lupin az egyik nagy kedvencem a Harry Potterből:D

Szóval nyugi, majd úgyis kinövöd, addig meg filmezz nyugodtan:D

2015. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lupin? Komolyan? Ő főszereplő az én kedvenceimhez képest! Például hányszor szerepel az én nagy kedvencem, James Potter, vagy Lily Evans? Vagy a fiatal Pettigrew? Nyugi, én csak James miatt bújtam egyszer egy órán át a Harry Potter könyveimet, hogy megtaláljam azt a részt, amikor a cikesszel játszik, aztán meg amikor először csúfolja ki Pitont. :) Eskü, így volt!
2015. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is hasonló a helyzet! :) Nekem a Harry Potter sorozatból Bellatrix, Tonks és Remus (ebben a sorrendben) a kedvenceim :)
2015. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Én is képes vagyok filmekből(könyvekből) újranézni vagy újraolvasni egy olyan rész amibe a kedvencem van.Igen és általában mellékszereplők a kedvencek nálam is, és nagyon sokszor a történetben még az elején vagy a közepén meghalnak.

2015. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még normális! Nekem a Harry Potter-ból pl. Piton a kedvencem, a filmben is sokszor megkeresem azokat a jeleneteket amiben szerepel, és tudom nem valami szimpatikus, de akkor is :D
2015. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!