Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 10dik osztályban melyik...

10dik osztályban melyik filmet nézzük meg? A kötéltánct vagy a hotel transilvania 2őt? Kötélről olvastam hogy csak az utolso 30perc izgalmas. Igaz?

Figyelt kérdés

#film #mozi #szórakozás #Szeged #kötéltánc #Hotel transylania #unalomnizgalmas
2015. okt. 18. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom en most akarom megnezni:):)
2015. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp Kötéltánc, vagy akkor már Agymanók, esetleg Everest... olyan filmet nézzetek szerintem, aminek van mondanivalója (az Agymanóknak sok van, szóval csak ajánlom). A Hotelt még nem láttam, az egyet sem (majd bepótolom), de úgy tudom, hogy abban nincs semmi extra.
2015. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyat nézzetek, ami értelmes, a kötéltáncot mindenki dicséri, az agymanók tényleg jó, és korotok beliekről szól.
2015. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 16vagyok. De szertem az animációs filmeket :) köszi ezt megmondom ofnak.
2015. okt. 18. 21:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Jojjenek még válaszok!
2015. okt. 18. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a kötéltáncot csak ajánlani tudom mert igaz hogy az utolsó 30 perc az ami nagyon izgalmas,de az eleje sem rossz..megmutatja hogy nem szabad feladni semmit...és nagyon jó!!!!
2015. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kötéltánc
2015. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!