Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem nyitottak a magyarok...

Miért nem nyitottak a magyarok az új sorozatokra?

Figyelt kérdés

Most olvastam a nézettségi adatokat és és el nem tudom képzelni miért van ez így:


[link]


"A TOP 10-ben ismét felbukkant Walker, a texasi kopó, 18-49-ben pedig továbbra is éhesek a nézők a Szomszédok ismétléseire. Valahol azért elkeserítő, hogy ennyire a múltba révednek a tévénézők, miközben a premiersorozatok egyre inkább a kábelre szorulnak."


2015. okt. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki kicsit is magára már nem néz magyar TV-t, szerintem.
2015. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A listában leírt sorozatok közül egyikre sem lehet azt mondani, hogy jó. Az ilyen "populáris" TV sorozatok célközönsége nagyon véges, mert aki szereti a sorozatokat, az nem ilyeneket néz; aki meg nem szereti, az nem is nagyon néz egyáltalán. A régebbi (Walker, Szomszédok, etc) sorozatokra viszont sokkal inkább vevő egy átlag magyar TV néző, hiszen statisztikailag a rendszeres (napi 2 óra) tévézők 71 százaléka még mindig nyugdíjas. Az öregebb generáció túlnyomó többsége pedig inkább a régi és jól ismert sorozatokon nosztalgiázik el, minthogy új (és sokszor érthetetlen) sorozatokba kezdjen bele. Az állami és kereskedelmi csatornákon adott sorozatoknak nincsen jövője. Illetve jövője az van, de minősége sosem lesz (1-2 kivételtől eltekintve).
2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert a Walkert adja a kereskedelmi csatorna vasárnap délután, az igényesebb sorozatokat meg hétköznap este 10 után


aki új sorozatokat akar, úgyis feltéved a netre, minek vegyék meg?

2015. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magyarok jelentős része nem is ismeri a Brothers and Sisterst, a Parenthoodot, a Gran Hotelt, a Six Feet Undert, a Híd c. skandináv sorozatot, az Americanst, bár az kezd bejönni, vagy ilyesmiket. Nem is adják ezeket, csak fizetős csatornákon. A többin meg évtizedek óta pörgetik a Helyszínelőket. Nekünk 4 HBO-nk van, de nincs egy csatornánk, ahol pl. Good Wife-ot lehetne nézni, nem ismétlésben. A Testvéreket (Brothers and sisters) reggel 7-kor adta a Viasat, de az 1. évad után átvette egy fizetős csatorna. Én még szeretem a Murdoch Mysteriest, azt se nézik sokan.
2015. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem néznek tévét, ha a netről sokkal hamarabb megkapják ugyanazt, ráadásul nem kell megadott időben nézni, hanem amikor épp ráér, elindítja a gépen. Meg aztán ezerszer jobb minden eredeti hangon, az utóbbi években nagyon gyatra a magyar szinkron.

Magamból indulok ki, de szerintem kábé ennyi az oka a sorozatok tévés nézettségi adatainak.

2015. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!