Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf, heeelp! Isaac-al...

Jázmin123456789 kérdése:

Teen Wolf, heeelp! Isaac-al mi lessz? Miért nincs benne a 4. évad elsőfelében? Mi lett vele a 3. évad végén?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"He had decided to leave the pack since he was so distraught after finding out that Allison Argent, played by Crystal Reed, had died. Plus, the fact that Sharman’s character was already killed off on “The Originals” has made fans start to wonder if he will be returning to Beacon Hills for “Teen Wolf” season 5 cast."

Írjják Daniel Shermann-ról a www.youthhealthmag.com-on.

( [link]


Egyes netes oldalak olyan infókat kaptak, hogy (talán spoiler) az 5. évad második felében újból találkozhatunk, egy ismerős alakkal. ("Teen Wolf” will introduce several new characters in Season 5, but what about familiar faces? The MTV drama has lost its fair share of people over the years, however, the writers have decided to bring back one well-known character in the Season 5 premiere.-ibtimes.com

[link]

-az eredeti cikk.)

Tehát jó kérdés, hogy mi lesz vele. Talán túllép a gyászon és visszatér, vagy amilyen lehetetlen dolgok történnek meg ebben a sorozatban már, Allison fog XD :D ki tudja :D

2015. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lelépett Alison faterjával. Sajnos kiírták a sorozatból.
2015. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért ha valakit visszahoznak, az inkább Derek legyen...
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elment az Originalsba szerepelni
2015. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Húú basszus akkor már nem jön vissza:(

Köszönöm a válaszokat:))))

2015. okt. 21. 17:44
 6/10 Vivs válasza:
Lehet hogy visszajön az 5. évad második felében lattam egy videoo amiben úgy mutatták hogy visszajön Allison és Isaac is de lehet hogy csak valami megszerkeztett hülye video volt
2015. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mint ahogy írták, elment Allison apjával.

Viszont kérte,hogy karakterét ne öljék meg, ne írják ki, mert igaz,hogy most új dolgokba szeretne "belekóstolni",de lehet visszatér.

Ugyanis átment szerepelni a The Originals-ba,de ha jól tudom, az ottani karaktere meghalt.

Tehát nem tudni,hogy az 5B-be visszatér-e, az előzetesbe nem mutatták, csak Chris-t,hogy visszajön,de a 4. évadban is visszajött, Isaac nélkül.

Isaac visszatérése egy örök kérdés, mint ahogy Derek-é is.:)

2015. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok:

Tegnap este kiderült,hogy az After cimű könyvből (Harry Styles fanfic) film lesz és Hardin-t Isaac-ot játszó színész, tehát Daniel Sharman fogja játszani. Tehát egyre kevesebb az esély arra,hogy visszajön.

2015. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Isaac nem jon sajnos vissza,de Derek igen
2015. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem is tudtam hogy film lesz az After-bol *--*

imadtam , akkor tuti hogy jó lesz ha ő szerepel benne :33 köszönöm az infokat!!!! :)

2015. nov. 20. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!