Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Requiem egy...

Látta valaki a Requiem egy álomért című filmet?

Figyelt kérdés
Én egy hete néztem meg.Láttam már egy két ütős filmet,de ez valamiért nyomot hagyott bennem.Úgy érzem,hogy még a világ is teljesen megváltozott körülöttem.Azóta mindenben csak a rosszat látom,és barátnőmet is elkezdtem útálni,pedig semmi rosszat nem tett.Ha a filmre gondolok,mindig ez van,úgy érzem hogy teljesen megváltoztam. Most akkor ez mi? Veletek volt már ilyen?
2010. márc. 17. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Láttam én is de szerintem fele olyan jó sincs mint egyesek mondják, persze nem tagadom, remek film, de szerintem eléggé a zene viszi el a hátán a hatást,mert drogos filmekkel tele van a padlás. Viszont nem tudom te mit látsz rossznak a saját életedben attól a filmtől hiszen nem jutottál olyan sorra mint ők... Barátnőd sem.

Soha sem volt még olyan, hogy egy film ennyire mély benyomást hagyott volna bennem.

2010. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk drogprevención vetítették le anno a suliban. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé. Egyrészt a depresszív hangulata miatt, másrészt azért, mert iszonyatosan bosszant az emberi ostobaság, ez a film meg hemzseg tőle.

Megnéztem, nyugtáztam, hogy nagy az Isten állatkertje, és ennyi. Bennem nem hagyott ennél mélyebb nyomot. Szerintem te egy kicsit túlreagáltad a dolgot, amit két dolognak tudnék be. Az egyik az, hogy alapból is túl érzékeny vagy az ilyesmire, vagy volt már olyan viszonyod valamilyen droggal, hogy akár ilyen szintre is juthattál volna.

Nos, ez esetben örülj neki, hogy nem. Van egy csomó csodás dolog a világban, körülötted, figyelj fel inkább azokra! Ott van rögtön a barátnőd. Nézzetek meg együtt egy vígjátékot, és örüljetek egymásnak!

2010. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sosem volt közöm drogokhoz.Csak mióta megnéztem,idegesít mikor barátnőm a közelemben van.Jó,hülyén hangzik,mert szeretem,de valamiért nem érzem magam jól vele,mióta láttam a filmet.
2010. márc. 17. 01:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy soha nem szeretted igazán a barátnődet... (felületes kapcsolatban elvoltál vele, aztán lehet, hogy ez a film teljesen mélyen érintett téged, ahogyan ő sosem tudott? és talán azt érzed, hogy nem ismeri, és nem érti meg az igazi énedet, aki vagy, csak a felszínt látja.)


vagy még azt tudom elképzelni, hogy együtt néztétek meg a filmet, rád iszonyatosan hatott, teljesen felforgatott, máshogy látod a világot stb., a barátnődet meg egyáltalán nem hatotta meg, és téged ez idegesít.

2010. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig ez a legutóbbi válasz volt a legjobb.
2010. márc. 17. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Huh.. Én is megnéztem az előbb. Most tiszta ideg vagyok. Nemtom hogy tudok majd aludni. Tól vok pörögve és sírni van kedvem... :'( Ráadásul a főszereplő még hasonlít is az egyik barátomra.. Tiszta depi lettem, remélem hamar elmúlik.
2010. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl*
2010. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na persze..
2010. máj. 10. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:

épp most nézem én is, a föszereplő az 1ik kedvenc eggyüttesem énekese (30 seconds to mars)

nyomott hangulat, pedig már épp kezdtem kijönni a depresszióból

2010. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah igen :S
2010. szept. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!