Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a gotham sorozatból megnéze...

Ha a gotham sorozatból megnézem csak a a második évadot vagy csak azokat a részeket meljyben jerome van, akkor nagyon értetlenül fogok tekinteni a dolgokra, vagy érthető lesz a sztori?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Tv-ből felvett verziót szedsz le, akkor minden rész előtt összefoglalják az eddig történtekből ami kell ahhoz, hogy értsd az aktuális részt. Teljesen képben persze nem leszel tőle. (Meg amúgy, tök jó az első évad is, miért nem akarod megnézni? :D )
2015. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom valahogy most nincs kedvem az egész évadhoz, csak jerome-ra vagyok kiváncsi. Nagyon bejön ahogy játszik :) imádom a kis őrült roha-dékot :D
2015. okt. 22. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz érthető. Már miért lenne? :D
2015. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Érted?? ***** válasza:
Hogy reagáltál, mikor meghallt? :D
2015. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha egyáltalán meghalt... Amúgy kellően helyén volt a dolog, sajnáltam a srácot elnéztem volna még egy darabig :) Imádom, a gyerek egyszerűen fenomenális.

két dolog jutott eszembe:

1. Vagy nem halt meg és úgymond itt válik majd Jokerré

2. Az ember meghalhat de az eszme tovább él c. fejezet, és úgymond majd ő inspirálja a Majdani Jokert. (ez inkább a valószínűbb, a rész végi jelenetekből ítélve)

2015. dec. 6. 16:35
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy még a rész megnézése előtt már a net lelőtte nekem a poént, addig húztam, hogy "pórul jártam"

Alapjáraton vegyes érzés kering bennem, mert Monaghan olyan b*szott jól alakított, hogy még egy ilyet találni lehetetlen. És az inspirálós dolgot behozni, kissé szemétség, mert jobbat nem találnak rá az tuti. Na mindegy az első feltveésem sokkal jobban tetszik, bár az is kissé erőltetett hogy túléli, szóval ezzel a húzással, számomra már sehogy se jönnek ki jól.

Brunókám nagyon nem tud mit kezdeni a sorozatjaival. A mentalistát imádtam de elb*szta a rengeteg időhúzással és a túl sok töltelék résszel.

Pedig olyan jó Joker lett volna :'(

2015. dec. 6. 17:03
 7/9 Érted?? ***** válasza:
Viszont feltámadt! Yeeey!
2016. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne divatból nézd nézd meg az egészet.
2017. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha divatból nézném, akkor az egészet megnézném, egyszerűen csak annyit nézek meg belőle amennyi érdekel, és mivel nagyrészt hetiügyes, így nem veszítek sokat
2017. ápr. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!