Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shrek, Szörny RT, Hihetetlen...

Shrek, Szörny RT, Hihetetlen Család. Ezekhez hasonló filmek amelyek 2000 és 2007 között készültek?

Figyelt kérdés
Gyermekkoraim legjobb mese filmjei voltak ezek és még sok másik. Sajnos csak erre a 3-ra emlékszem, tudnátok segíteni?

2015. okt. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Pixar, a DreamWorks, illetve a Disney animációs filmjei között érdemes keresgélni, de a Fox is készített jó meséket (pl. Jégkorszak). Én személy szerint jobbára a nevesebb stúdiók munkáit ismerem, a kevésbé ismertebbek kapcsán nem vagyok ennyire képben.


Íme az általad megadott intervallumban készült rajz, és animációs filmek listája, stúdiónként lebontva (az általad említett darabok kihagyásával):


Pixar:

- Némó nyomában

- Verdák

- L'ecsó


Disney:

- Dínó (2000)

- Atlantisz

- Lilo és Stitch

- A kincses bolygó

- Mackótestvér

- Csodacsibe

- Robinson család titka

- meg egy rakat folytatás, kiegészítő rész pl. Tigris színre lép, A kis hableány 2, Nincs több suli, Mickey varázslatos karácsonya, stb., ezeket nem sorolnám fel mind, ha nem gond, itt egy lista, ezen rajta van a stúdió valamennyi rajzfilmje: [link]


DreamWorks:

- Csibefutam

- Irány Eldorádó!

- József, az álmok királya

- Szilaj

- Szindbád- A hét tenger legendája

- Cápamese

- Madagaszkár

- Wallace és Gromit

- Elvitte a víz

- Túl a sövényen

- Mézengúz


20th Century Fox:

- Jégkorszak 1-2.

- Robotok

2015. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, véletlenül lemaradtak a Ghibli stúdió filmjei, pedig ezek között is akadnak szép darabok jócskán:


- Chihiro Szellemországban

- Macskák királysága

- A vándorló palota

- Földtenger varázslója

2015. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. okt. 23. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Remélem, tudtam segíteni.
2015. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!