Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead 6. évad 3. rész...

Walking dead 6. évad 3. rész (aki nem látta ne olvassa tovább) (? )

Figyelt kérdés
Walkind dead 6.évad 3.részében "meghalt" Glenn, csak nekem lyuttot az eszembe hogy Nicolas(nem tudom h kell irni a névét) rajta feküdt Glennen és hogy a "járkálók" őt nem bántották ? Szerintetek sem halhat meg csak így ?
2015. okt. 26. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnt, hogy Nicholast csócsálták szét, többen is azt írják hogy a következő részekben benne lesz még Glenn.Viszont szerintem ha ezt Glenn túléli az valami nagyon nevetséges lenne, egyszerűen túl sok járkáló volt ott, kizárt hogy túl fogja élni.
2015. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, eléggé furcsa lenne ha életben maradna, de azért én reménykedem :)
2015. okt. 26. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első évadban is így menekült meg hogy vérrel kenték be magukat.

Amúgy valaki számolja meg hogy hány részben szerepelt eddig Glen mert imdbn azt írják hogy 82 ,szóval ha még nem érte el a 82. részt akkor nem halt meg

2015. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, h az imdb nem nem szabad hinni, mert bárki szerkesztheti (nem tudom, nem ismerem az oldalt, csak olvastam ezt róla) de szerintem az lesz, h míg a kóborlók Nicolast eszik addig Glenn bemászik a konténer alá és mondjuk valami zaj eltereli a figyelmüket a zombiknak és így megússza. Legalább is nagyon remélem, h túléli :) de egyébként a Talking Dead-ben mindig beszélnek, ha arról aki az adott részben meghal, most nem beszéltek arról, h meghalt volna, de az is lehet, hogy csak direkt húzzák a fanok agyát, mert valószínű, hogy jövőhéten az fogják mutatni, h Alexandriában mi van és majd csak 2hét múlva tudjuk meg, h mi történt...
2015. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy jövő héten időhúzás lesz.A konténer alá bemászós dologban van valami, de elég alacsonyan van az alja, nem hiszem hogy beférne oda, legalábbis így szemmértékre.

[link]

2015. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként aki reménykedik abban hogy túléli Glenn annak: A Talking Dead című műsorban azok szoktak beszélni akik az adott részben meghaltak,és oda Glenn nem ment el.
2015. okt. 28. 09:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég kevés hely van a konténer alatt, de hátha megússza valahogy :) nagyon titokzatosak most, mert eddig ha meghalt valaki, akkor az abban az epizódban ki is derült. Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy ebből mit fognak kihozni, főleg így hogy a Talking Dead-ben sem volt róla szó
2015. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy nem hal meg, de ebből nem derül ki. Ettől függetlenül, ha meghal, akkor így járt, inkább legyen reális, mert ha átmennek irreálba, akkor már nem lesz olyan jó a sorozat. Szerintem aaz ilyenek pont akkor jók, ha úgy csinálják meg, hogy hihető legyen. Sok olyan horror és thriller van, amin kb. röhögök, pont azért, mert irreális és így nem tudom beleélni magam abba a helyzetbe. Eddig ez a sorozat szerintem elég jó lett ezen a téren is, nem szeretném ha elszúrnák azért, hogy ne halljon meg. De persze majd kiderül mi lesz vele, de ha megmarad, akkor kell rá egy hihető megoldás és akkor minden happy. :D

Egyébként az imdb az egyik legjobb oldal. Láttam már egy két elírást benne de 98-99%-ban jó amit írnak és az sem igaz, hogy csak úgy bárki szerkesztheti.

2015. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, a konténerhez annyi, hogy az alá simán befér egy Glen testalkatú egyén. Tapasztalat... :P De viszont akkor a kis sétafikálóink is beférnek oda, ha észreveszik. :)
2015. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én vékony alkat vagyok, de így sem nagyon tudok bemászni ilyen szűk helyekre normál körülmények között sem, nemhogy több ezer járkáló akarna széttépni :D
2015. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!