Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből valók az...

Melyik filmből valók az alábbi idézetek?

Figyelt kérdés

"A tömegek korát éljük Tanár Úr, az undorító tömegek korát, amely tömeg soha nem táplált még olyan illúziót saját magáról és önnön szerepéről mint éppen ma. Hányingerlõen undorító, amit a tömeg önmagáról hisz ebben a században. Sztrájkok, tüntetések, hát hol élünk?"


"-Mondja miért ver maga!?

-A megszerzett hatalom jogán, az eszméim keltette indulat parancsára."


"Ez a Macák betörje az orrukat, leüsse őket ficamítsa ki a karjukat, rúgjon az ágyékukba és maga nyugodtan mondhassa nekik, hogy a feleségük k..va. Ez a négy ember tanulja meg, hogy magának valóban jogában áll ezt mondani, jogában áll széttörni az orrukat, kiveretni a fogukat, szétrúgatni a veséjüket!"


"Protestálni, lázadni, tiltakozni csak az olyan ember tud, aki becsülheti önmagát. Kiengedne innen embereket, akik félni fognak tőlünk, gyűlölni fognak bennünket, de jogosan becsülik önmagukat. Elkövetné ezt a hibát."


2010. márc. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
lovag szeretnél lenni?:P
2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tudod a választ?
2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én sem tudom!

Pedig lovag akarok lenni:D

2010. márc. 17. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg vaaaan! Az ötödik pecsét a film címe! Fábry Zoltán rendezte 1976-ban
2010. márc. 18. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:

5. pecsét.

Az egyik kedvenc filmem.

2010. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj most látom,hogy már te is tudod,bocsi:)

Csak úgy elkapott a hév mikor olvastam az első idézetet.

2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!