Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a rajzfilmnek,...

Mi a címe annak a rajzfilmnek, amiben van egy sárga koalaszerű állatka 2 nagy foggal, akit elrabolnak az emberek az erdőből és színészkednie kell, de a róka barátnőjével kiszabadulnak? .

Figyelt kérdés

Az animáció Disney-hez hasonló(úgy emlékszem, régen láttam). Van benne még egy színésznő-kutya is. Legalább egyszer énekelnek: a róka meg a maci, amikor egy kis kuckót csinálnak maguknak az erdőben.

'98-ban születtem és kiskoromban láttam, fel is vettük videó kazettára, de már sajnos nincs meg :( ha bárkinek ismerős,kérem segítsen!



2015. okt. 28. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a Jungel Jackre gondolsz: [link]


Ma meg fogom nézni, jutubon fenn van a teljes :)

2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óóóó köszönöm köszönöm köszönöm!!! :D

Már mindenre rákerestem google-ban, meg ahol tudtam, de semmit hasonlót nem találtam. Úgy imádtam régen ezt a mesét :)

Nagyon szépen köszönöm! :)

2015. okt. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!