Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közben Zsófi Tóbiást...

A Barátok közben Zsófi Tóbiástól terhes?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért volt zavarban Zsófi miután a kórházban megcsókolta a kómában lévő Tóbiást?

Nem olyan túl régóta követem a sorozatot, ezért is nem értem.



2015. okt. 29. 02:55
 1/5 anonim válasza:
72%
Tóbiás? Ilyen nevű szereplő is van? Ráadásul kómában? Régóta nem nézem már.
2015. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg igen tőle. most rokkantkocsival közlekedik Tóbiás. jobb keze sem működik.
2015. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, kedves első, van. :D

[link]


Igen, köszi második! Bár "elvileg"? :) Melyik részben voltak együtt már ha együtt voltak?

2015. okt. 30. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Zsófi Tóbiástól terhes.

Azért volt zavarban, mert félt, h Tóbiás nem fogja őt szeretni (Zsófi szerelmes Tóbiásba, T. meleg)

Vagyis Zs. félt, mert T. -sal ezt már többször megbeszélték, és Tóbiás nem örült annak, h Zs. szerelmes belé.

Én már több éve követem a sorozatot, nyugodtan ha valamit

nem értesz, akár írj privibe is. :-)

(A sorozat elég bonyolult.)


Remélem, így érthető volt, amit leírtam.

:-)

2015. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Így még érthetetlenebb! :D

Legutóbb véletlenül pont olvastam hogy Tóbiás meleg, ez még inkább összezavar hogy lefeküdjön Zsófival, legfeljebb ha biszex lenne esetleg akkor. Persze nem követtem, sorozatokban még lehetnek csodák ugyebár és ezek szerint voltak is. :D

2015. okt. 31. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!