Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead SPOILER! A...

The walking dead SPOILER! A képregényben hogy hal meg Glenn?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy elég jelentős halála van, de többet nem találtam. Valaki elmondaná, hogy mit lehet tudni a képregénybeli haláláról? Köszönöm!

2015. okt. 29. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Kb a második évad óta a sorozat már nem követi a képregényt..
2015. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen..De nekem nem ez volt a kérdésem. :) JA, hogy filmek, sorozatok kategóriában van...Bocsi, megszokás, de attól még ha valaki tudja a választ, a leírhatja! :) Köszönöm!
2015. okt. 29. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt van a jelenet a képregényből egy kis aláfestő zenével. Én se olvastam a képregényt csak ezt láttam és ebből arra következtetek ,hogy valami ellenséges banda elfogta a csapatot és utána a vezérük ecc pecc kimehetsz alapon választott egy csapattagot aki glenn volt és egy husánggal szétverte a fejét.


https://www.youtube.com/watch?v=_6WrmTRzH3o

2015. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

A következő főgonosz öli meg, aki még nem szerepel a sorozatban. A lényeg, hogy esélyesen a 6. évad végétől a 7. évadon át (és talán a 8. évadban is) jön majd egy hatalmas ellenséges csapat. Ők nem csak néhányan vannak, hanem száz és száz banditát képzelj el, akiknek van bázisa,


A lényeg, hogy Negannak hívják. Negan elfogja őket (Rick, Michonne, Glenn, Maggie, Carl, stb.) és kisorsolja azt, hogy kit öljön meg közülük. Glennt választja ki és egy baseball ütővel szétveri a fejét a többiek szeme láttára, aztán a többit szabadon engedi.


Ha tudsz angolul beírhatnád a google-be, hogy "walking dead negan", vagy hasonlók, hogy el tudd olvasni a sztorit részletesebben angolul is.

2015. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

elég hatásosan csapja szét a képregényben nem mondom.

de mivel már túl vagyunk a spartacuson és a banshee-n,ezért nem mondom hogy nem láttunk már hasonlót,ha benne lesz a sorozatban:)

2015. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen úgy hal meg szóval valószínűleg a sorozatban is majd talán a 6. évad végén ölik meg. Persze ha ténylegesen kiderül hogy kamu a mostani "halála".
2015. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a videót, megnéztem... Uhh, szegényke...:(
2015. okt. 31. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
A legutóbbi részben már meghalt a sorozatban Glenn, az a betoji Nicolas fejbelőtte magát és magával rántotta a zombik közé , azok meg felzabálták
2015. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Mivel a sorozat nem követi a képregényt így simán eltudom képzelni hogy nem lesz benne az a rész ahol Naden agyonveri hanem szerintem valami más halált adnak majd neki. De a sorozatban tuti nem fogják agyonverni,max kap egy golyót a fejbe,vagy leszúrják.
2015. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Glennt Negan öli meg, úgy ahogy a képregényben van.
2016. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!