Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud mondani filmeket,...

Valaki tud mondani filmeket, amiben egy nö és egy pap/szerzetes szerelmes lesz egymásba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Stigmata <- igen az egy film. nagyon jó film. a keresztény egyház be akarta tiltattni. :D
2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tövis madarak, A férfi fán terem sorozatban is volt ilyen pár. :)
2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
elég ha elmész írországba, azzal a különbséggel hogy ott fiatal fiukkal szerelmeskednek.
2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egy nő és egy pap szerelme!
2010. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú, én nem tudom a címét, de láttam egyszer egy videót, ami biztos egy rendes filmből volt:

Egy húsz év körüli szerzetes gyerek (barna csuha, normális haj, de a fejtetőn borotvált kör) dug egy nagyon jól kinéző fiatal feketehajú lányt nem egy rövid félperces jelenetben.


Bocs, a címét tényleg nem tudom, majd utánanézek, hátha legalább a színésznő neve meglesz.

2010. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Off: A Stigmata tényleg klassz film! Nem tudja valaki nekem belinkelni, honnan tölthetném le? :)
2010. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 17. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tövismadarak című sorozat.
2010. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
láttam két ilyen filmet,de csak a színészekre emlékszem,ha nagyon elszánt vagy imdb.com-on megkeresheted:Ed harris,Tommy lee jones
2010. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!