Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A SHIELD ügynökei c. sorozat...

A SHIELD ügynökei c. sorozat a 3 évada lesz az utolsó évad?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem nem!



2015. okt. 31. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt még nem lehet tudni. De ha a sorozat továbbra is hozza a jelenlegi színvonalat, akkor szerintem nem lesz gond :)
2015. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a nézettsége a TV-be.

Sajnos az évadpremier óta sokat gyengült, de ha tartja ezt a szintet, még nincs veszélybe.

2015. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

remélem igen :D az első évad jó volt, de a második borzasztó. Ami ott 24 rész alatt történt, az 10 részben is elég lett volna. Iszonyatosan elhúzták, és ha visszanézünk, kb alig történt valami.

Ami nagy hátránya a sorozatnak, hogy kezd egyre inkább elválni a filmektől. Pl hova lett a Helicarrier, amivel az Age of Ultronban kimentették az embereket? Hol van Maria Hill? Milyen kapcsolata van a SHIELD-nek az Avengershez?

Nem ártana, ha lenne néha egy Avengers cameo. Nem hiszem hogy sokba kerülne egy 15 percnyi Falcon vagy Black Widow, amint kisegíti őket egy küldetésen.

2015. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a bosszúállók nem lehetnek benne hisz azt hiszik hogy Coulson halott
2015. okt. 31. 16:33
 5/9 anonim válasza:
és akkor soha nem is fogják megtudni, hogy a Coulson életben van?
2015. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, elvégre a Coulson barátnője sem tudhatja meg, akkor a Bosszúállók miért kéne meg tudniuk, de van egy olyan érzésem, hogy Higanyszállal is ugyan ez lesz. Ennek az újjá élesztés programnak ez az egyetlen hátránya.
2015. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam valahol, hogy Bobbi feltűnik majd a Bosszúállók új részében. Tőle szerintem megtudhatják a dolgot. :)
2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ki az a Bobbi?
2015. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barbara Morse (Bobbi) a SHIELD ügynökei című sorozat egyik főszereplője. :)
2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!