Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék olyan sorozatot...

Fanta212 kérdése:

Szeretnék olyan sorozatot nézni, mint anno a Tiltott szerelem (török sorozat Ask i memnu), aminek van szép története, szép szereplők, fordulatos részek, és modern? Adjatok tippeket. Köszi.

Figyelt kérdés
Nem szeretem a mexikoi, brazil nyálas, bugyuta szappanoperákat.

2015. nov. 1. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szappanopera rajongó, de a "Szív útjai" című sorozat nagyon tetszett. Ha még nem láttad, akkor mindenképpen csak ajánlani tudom. :)
2015. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet, csajosabb, ami egy gazdag világban játszódik, és nagy kedvenc, nem baj ha kicsit szomorú.

Köszi az előzőt, belenéztem, nem rossz.

2015. nov. 1. 09:56
 3/9 anonim válasza:
Én nem vagyok nagy szappanopera rajongó! :D De egy török sorozat könnyeket csalt a szemembe! :D Ezel-Bosszú Mindhalálig! :)
2015. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Seherezádé:

[link]


Néhány éve ment a TV-ben

2015. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Belenézek, köszönöm. A török sorozatok csak jók lehetnek..!!
2015. nov. 7. 19:52
 6/9 anonim válasza:
A seherezádé se rosz! :) De az Ezelen sírni fogsz! :D
2015. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, kössz :DD :PPP
2015. nov. 18. 09:46
 8/9 A kérdező kommentje:

Seherezàdé :jó, de nem az igazi.

Ezel: nem érdekel.

Belenéztem.

Kúldjetek még tippeket köszi, ne akarjàtok h elkezdhem a Tiltott szerelnet 3.ra megnézni. 8D

2015. dec. 1. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a török sorozatokat.Amik nekem eddig bejöttek: Piszkos pénz szerelem, Bátor és gyönyörű,Felső tízezer. Mindegyikben vannak gazdagok.Ha fiatal vagy,akkor a Felsó tízezer el fog varázsolni. :) Esetleg még a Kuzey Güneyt ajánlom az is jó volt.Végtelen szerelem :) Remélem sikerül választani. Tudom nem mostani kérdés,de hátha segítettem.
2017. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!