Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban Jabbának miért...

A Star Warsban Jabbának miért van hatalma?

Figyelt kérdés

Milyen hatalommal bír? Nem tud harcolni. Nem bír az Erővel.

Milye van amiért nem pucscolták meg? Pénze?


Nem értem...



2015. nov. 3. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A politikusoknak miért van hatalma és maffia főnököknek miért van hatalma a valóságban?


Mert van pénzük és vannak kapcsolataik. Úgy néz ki, a huttok egyébként is jellemzően a szürkezónában és alvilágban mozognak a Star Wars kánonban.

2015. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jabba egy helyi maffiafőnök.
2015. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert segített Obi-Wan-éknak és ezért Padmé amikor elmegy Anakinnal a Naboora akkor őt bízza meg, hogy helyettesítse.
2015. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első tökéletes választ adott.


Az Erőnek meg semmi köze a hatalomhoz. A Jediknek ott volt az Erő, mégsem ők irányították a Köztársaságot az első három filmben, hanem volt egy attól független állam, amit ők támogattak a jelenlétükkel.


Jabba meg pont olyan, mint egy afrikai, dél-amerikai vagy ázsiai hadúr, akinek sok hatalma van és mégsem puccsolják meg.


Osama bin Laden, Saddam Hussein és sokan mások sem azért voltak nagy hatalmúak, mert olyan izmos, erős, jól harcoló csávók voltak, akik levertek mindenkit, aki rájuk támadt.

2015. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi kell egy hatalomhoz?


Befolyás?

Kapcsolat?

pénz?

Követők?


Jabbának ezek meg vannak.

2015. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3: Te Palpatine-ra gondolsz, nem?
2015. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem Palpi-ra. Jabbára. Bárki átvehetné a birodalma felett a hatalmat, csak ki kénye nyírnia és azt mnodani hogy én vagyok az új góré és akinek nem tetszik azt is kinyírom.
2015. nov. 8. 19:19
 8/19 anonim ***** válasza:
7: A 3-asra reagáltam.
2015. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Palpatin eleve kancelár volt a Köztársaságnál, De ez lényegtelen a Sith nagyurak a Megfélemlítés erejével juttotak hatalomra, Kinyírnak látványosan pár embert azt nem mert nekik szólni senki, Mert féltek tőlük, inkább szolgálták őket.
2015. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

plusz a huttok rendkívül hosszú életűek.

5-600 év alatt meg simán el tudja érni ilyen testtel is hogy nélkülözhetetlen legyen.

2015. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!