Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne néhány kérdésem, Star...

Lenne néhány kérdésem, Star Wars (mese), illetve a Star Wars Lázadók, c. sorozattal?!

Figyelt kérdés

1. A Clone Warsból néhány részt nem láttam.. Hova tûnt akkor mst Padmé.?? Mi lett vle és Anakinnel??

2. A lázadók c. sorozatban szerintek lesz valami Ashoka, és Darth Vader között??

3. Ki szerint fog meghalni Ashoka a Lázadók 2. évad végén?? Remelem hgy nem olné meg a saját mestere!!

4. Bocsi a helyesírási hibákért, de német vagyok tehá.. ennyi :)

19/L



2015. nov. 3. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Anakin kis híján dühében majdnem megölte szeremét.


Ezután összecsapott volt mesterével ObiWan-al.


https://www.youtube.com/watch?v=_xP3fI7yn5s

2015. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Padmét dühében megölte Anakin a Star Wars új trilógia 3.részében a Sithek bosszújában.

2. Remélem lesz. Zseniális dolgokat lehetne kihozni belőle, de attól félek a Disney nem fogja ezeket eljátzani :(

3. A fentebbi válaszban erre a lehetőségre is gondoltam. Viszont nem biztos, hogy a 2. évadban lehet később hal meg.

2015. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Padmé belehalt a bánatba. Anakinből Darth Vader lett.

2-3. Szerintem Ashoka meg fog halni, de nem közvetlenül Vader öli meg csak felrobban vagy valami ilyesmi. Harc viszont lesz köztük, de Ashoka onnan még elmenekül.

2015. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyilkolást nem nagyon fognak mutatni egy gyerekadón.
2015. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félre éertek, szerelem lesz szerintetek közöttük..??

Köszönöm eddig válaszokat!! :)

2015. nov. 4. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Anakin egyetlen szerelme Padmé volt akit lényegében megölt. Most már teljes mértékben a Sötét oldalon áll. Esélytelen, hogy bármilyen viszony kialakuljon közöttük (bármilyen viszony).
2015. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem Anakin ölte meg Padmét. Az uralkodó hazudta neki azt, hogy ő ölte meg.
2015. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gasago válasza:

Először is nézd meg a Star Wars-ot

1.:már fent említettem

2.:Szerintem nem, mert Ashoka nem tudja kia az a Dart Vader.Legalábbis azt mondta Kanannak.

3.:Nem tudom lehet megöli, lehet hogy nem, másért is meghalhat.

2015. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!