Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harcát megéri elkezde...

A Trónok Harcát megéri elkezdeni nézni? Elfogulatlan válaszokat szeretnék! :D

Figyelt kérdés

Tudom,hogy borzasztó nagy hype van mind a könyv,mind a sorozat verzió körül,és nem tudom ki hogy van vele,de én az ilyen nagy népszerűségnek örvendő filmekben/sorozatokban/könyvekben általában csalódni szoktam,és úgy érzem,hogy nem érte meg a nagy méltatást.Tehát,szerintetek jogosan vált populárissá?A fő kérdés pedig,hogy megéri nézni,avagy sem?

(Mellékes kérdés azoknak,akik a megnézésre voksolnak: eredeti szinkron,vagy magyar?)


2015. nov. 3. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem megéri elkezdeni nézni, ha egy kicsit is érdekel a fantasy. Ha meg nem tetszik abbahagyod. És én mindenképp eredeti nyelven nézném.
2015. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nos akkor leírom, h miért érdemes nézni. Először is, ha nem a csilli-villi látvány a gyengéd, ha szereted a mély történeteket, ez emberi karakterek minden mocskát bemutatott világot akkor ezt is szeretni fogod. Itt nincs igazán jó és igazán rossz karakter, a jóknak is rengeteg rossz tulajdonságiak vannak, pl: a "főszereplő" egy törpe aki egyébként egy elképesztően jó színész, vele a legkönnyebb azonosulni, mert a vagyonos és befolyásos családja soha nem tekintették emberszámba és ezt a szemébe is mondták/mondják állandóan, egyébként ő a leg emberibb karakter, tele empátiával, mégis szereti a kurv&@kat, állandóan vedeli a bort, elég bátor, h beszóljon királyoknak, és ő az egyik legnagyobb cselszövő.

Továbbá, ha érdekel a hatalom megszerzése, a befolyás kiépítése és megtartása, hogy miként áll össze egy birodalom egésszé a sok hazugság okán akkor ez a te sorozatot.

Van itt pszichopata gyerekkirály, királynő aki a bátyával kefél, egy trón fosztott félénk kislány akiből évek alatt fél kontinenst elfoglaló királynő lesz aki csak az elvei alapján hajlandó uralkodni, nagy múltú családok kiírtása és újjak pióca módra történő felemelkedése. Egy hatalmas jégfal ami emberek feletti lényeket tart vissza, árulás, gyilkosság, szex, hazugság, álszentség, sárkányok stb.

Annyit hátrányként megemlítek, hogy ne várj pörgős eseményeget egy-egy részben. Lassú a felvezetés, de mindegyik rész tartalmas.

A szinkron szerintem jó, de az 5. évadtól sok karakternek megváltozatattak ami engem személy szerint eléggé zavar.

Én ajánlom, ha érdekelnek az igazi emberi történetek, amiben ilyen pontosan megmutatják a hatalom működését. Ez nem olyan mint a TWILIGHt ami csak füst és semmi láng, de még parázs sem.

Megéri elkezdeni, sok a mély, váratlan és sokkoló pillanat, de van jó pár epikus momentum is, csak legyen türelmed kivárni, 5 évad 10 részből áll, 1 rész kb 1 óra. Szóval 50 órát kell bepótolnod, de ha belelendülsz nem fogod megbánni. Sok a karakter, sok a szál, de végül meglátod, h minden mindennel összefügg:)

2015. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok, annyit még elmondanák, h rengeteg a jó színész a sorozatban, jók a karakterek, és ami a legfontosabb!! a legérdekesebbek az egész sorozatban szerintem a párbeszédek. Nagyon jól meg vannak írva. Ja és még valami, sok karakterrel csak a történet előrehaladásával fogsz csak majd megismerkedni.
2015. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én még akkor kezdtem el nézni/olvasni, amikor nem volt akkora a hype, de azóta is meleg szívvel ajánlom bárkinek, nem bánod meg ha elkezded :D
2015. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem megéri, az már a te dolgod hogy neked megéri-e.


Ez eléggé elfogulatlan válasz volt szerintem.

2015. nov. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg úgy áll, hogy a Breaking Bad a legjobb sorozat valaha.


De csak azért, mert az már be van fejezve, le van zárva. A Trónok harcáról hogyha 5-6(-8?) év múlva befejeződik, csak akkor fog kiderülni, hogy a legjobb sorozat-e valaha, vagy csak a második legjobb.

2015. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor nekiálltam a Trónok harcának, mire az első évadon túljutottam, de nem bántam meg, mert utána hihetetlenül leköti és függővé teszi az embert

a szinkron egész jó hozzá


valamikor untat és legszívesebben abbahagynám, de azért maradok, mert tudom, hogy újra jönnek jelenetek Tyrionnal, aki az egyetlen kedvenc szereplőm


és azt akarom, hogy ő legyen a király :D nem tudom, mi úton lenne ez lehetséges, de azt akarom.


nézd nyugodtan, nem veszthetsz

2015. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted a középkorra hasonlító fantasy sorozatokat, amiben van harc, erotika, összeesküvés, akkor próbáld meg.


Szerintem egyáltalán nem túlzás a körülötte lévő felhajtás, de ezt csak a könyvekre tudom mondani. A sorozat a könyvekhez képest eléggé gyenge,de ha nem ismered a könyveket, akkor teljesen élvezhető a sorozat.


És ha elkezded, akkor mindenképp angol szinkronnal!!!

2015. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik,szerintem elkezdem.Köszi a válaszokat mindenkinek!
2015. nov. 4. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
amikor én elkezdtem még csak 3 évad volt, és 3 nap alatt daráltam végig a részeket. azóta amikor kijönnek a részek már nézem is őket :D
2015. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!