Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castle 8 season?

Castle 8 season?

Figyelt kérdés
A cASTLE rajongókat szeretném megkérdezni hogy mi a véleményük a 8.évadról. És hogy tudtok e pár infót hogy mire lehet számítani ebbe az évadba.Amikor vége lett a 7. évadnak és megtudtam hogy lesz 8. évad én valami olyanra számítottam hogy lesz gyerekük meg ilyenek, de amikor láttam az első részét kiakadtam de amúgy nagyon tetszett.És nem akarom hogy úgy legyen vége mint a Mentalistának. Szóval aki tud valami infót az írjon előre is köszi:)

2015. nov. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt season 8, nem 8 season - esetleg eighth season...

Másrészt eddig négy rész ment le ;)

2015. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Óriási fan vagyok, de eddig egy csalódás, mert SPOILER!! Szakítottak, idén csak 8 része leszaztán 4 hónapig semmi, novembertől februárig... Az első két rész duplarész, azaz valami szomorú dolog történik, utána pedig a szokásos ügyek, de nekem az tette izgalmassá a sorit, hogy volt benne kezdő, záró, és sokdzor egy kb a felénél lévő "személyes rész" ami róluk szólt, de ez most nincs, sőt a 6. részben benne sincsen Stana/Beckett.. kezd el nézni, aztán max abba hagyod, mert a 8x08 címe: Mr. and Mrs. Castle, remélem összejönnek benne ... :/
2015. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!