Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt eddig a legdurvább,...

Mi volt eddig a legdurvább, legijesztőbb horror amit láttatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 15:15
 1/5 anonim válasza:
Kedvencek temetője első része, Ouija, A Kör, rdögűző
2015. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régebben volt több, de így 25-26 éves fejjel már alig találtam olyat, amitől meg lehetne ijedni. Viszont az utóbbi időben mégis rászaladtam néhány ilyenre mint pl.: Démonok közt és az Insidious trilógia

Nem azt mondom hogy tönkretettek, de volt bennük néhány jó jelenet és végig adja a hangulatot.

Sorozatban az Amerikai horror sztori és a The Strain is a nézhető kategóriába tartozik, bár kegyetlenül ijesztőnek nem nevezném őket.

2015. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen 12-14 évesen a Videodrome-t nagyon szerettem meg fostam tőle. Volt még egy ilyen film, de erről már akkor is tudtam hogy szar, de para volt, a Boogieman. Azt viszont osztom hogy 20+os fejjel inkább kiröhögöm őket. De van pár horror film ami alapmű: Dr. Caligari, Nosferatu filmek, Re-Animator, Repulsion, The Dead Zone, The Thing, THEM, Fly, Pandorum
2015. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Inkább az ismeretlenek közül írtam párat, mondjuk elmúlt 15 évből elég kevős még a közepes horror is. Talán a Donnie Darko-t lehetne hozzátenni, esetleg a Kocka trilógiát emelném ki, de az utóbbi erős közepes inkább mint sem nagyon jó.)
2015. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!