Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na ki mit szól az új Warcraft...

Na ki mit szól az új Warcraft film trailerhez? C:

Figyelt kérdés

Aki még nem látta volna annak ide linkelem:

https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc


Szóval tetszik/nem tetszik 10/? ...stb :)


( Wowosok fogjunk össze, hogy legyen nagy rajongó tábor és ne álljanak meg egynél, hanem legyen trilógia )



2015. nov. 7. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a teaser tetszett, de ez a hosszú trailer nem.
2015. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam a játékkal így nekem egy hatalmas giccs az egész amit nem szeretnék moziban látni. Ha milliók szeretik a játékot akkor sikeres lehet.
2015. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én várom, meg minden régóta Blizz fan vagyok, de az látszik hogy jövőre meg akarja szedni magát a blizz... Jön a Legion, jön Buy2Playesen az Overwatch, és a mozifilm... Trailer jó volt, de előre lehet látni hogy egy hatalmas hatásvadászat lesz a blizz részéről. Romantikus biszem ba*zom story... és igazából nem is sok karaktet láttunk, sőt! Csak embereket és orcokat láttunk...



Egyébként tuti hogy nem egy részes film lesz... lévén látványorgia, jóideig toplistás lesz a film a mozikban.

2015. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mind a három hozzászólás negatív volt a trailerrel kapcsolatban és külföldi fórumokon sem olvasok jobb hangvételű véleményeket róla, szóval nem hiszem, hogy lesz folytatása a dolognak, ha ennyi embernek keserű a szőlő :)
2015. nov. 7. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez még csak egy trailer volt, majd a film után meglátjuk.
2015. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Áh, eleve a fél világ leírta, hogy rossz lesz, szóval el van könyvelve. Ami pedig már el van könyvelve azon az ember nem változtat fejben, vagy csak nagyon nehezen. ( Egyszerű pszichológia sajnos ) :)

Én mindenesetre pozitívan állok hozzá. Nem egy világmegváltó filmet várok, egyszerűen csak egy szórakoztató 1,5-2 órás időtöltést s nem ócsárolni való terméket :)

2015. nov. 8. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, én elkönyveltem hogy a Furious 7 szar lesz. Az is lett tök értelmetlen az egész, viszont szórakoztatott.
2015. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem könyveltem el :D én képes vagyok szórakozni egy nem minden szempontból tökéletes filmen is és nem csak a hibákat keresem, hogy rajtuk csámcsogjak, mint a vérszemet kapott kutyák.

Mondjuk az valószínű, hogy akinek a fastfurious tetszett annak nem biztos, hogy a középkori high fantasy lesz a zsánere :D De legyen igazad.

2015. nov. 9. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:

De a Furious is ugyan úgy egy látványakció orgia, elég kevés értelmes dolog van benne, közelében sincs egy jó filmnek, sőt inkább rakat akció jelenet egymásra pakolva aminek minimális érdeme van, ennek ellenére gyenge film.


De amúgy nagyon kevés igazán kultfilm van... már az is gáz hogy lassan a Marvel filmek is azok lesznek... csak hasonlítsunk már össze egy Marvel filmet vagy egy öszetettebb drámát. (Donnie Darko, Clockwork Orange, Lost Highway stb...)

2015. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!