Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki nézte...

Van itt olyan aki nézte tegnap a Dr csont cimü sorozatot? Ti is meglepödtetek mikor meg halt a pszichologus srác? Sajnáltátok?

Figyelt kérdés
szerintem jo gyerek volt, kár hogy Bush vagy valaki nem tudta megmenteni, én meglepödtem, erre igazán nem számitottam, ráadásul a csaja meg terhes kisfiut vár, remélem ezért Bush bosszut áll!!

2015. nov. 10. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a sorozatokban mindig megölnek pár népszerű karaktert. Ami nem is baj.

De az esetek többségében ez azzal jár, hogy valami totál unszimpatikus kakakter kerül előtérbe helyette. :(

Ez már sokkal szomorúbb.

2015. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jópofa srác jön Sweets helyett, emiatt nem kell aggódni. Én is sajnáltam, bár már túl vagyok a sokkon, mivel eredetiben nézem, és már a 11. évad többedik részénél tart...


Egy tipp: tök jó lenne, ha nem írnád ki egy kérdés címébe, hogy valaki meghal egy sorozatban/filmben, mert ezzel eléggé lelövöd a dolgot azoknak, akik esetleg még nem látták, és így nem valami jó. Ilyet nem illik csinálni, spoilerezésnek hívják.

2015. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetett sejteni, engem nem ért váratlanul.

Ha egy mellékszereplő nagyot ígér a főszereplőknek, ott történik vele valami. Általában ez.

2015. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bzzzd meg, SPOILERt használni luxus?! Nyomorék!
2015. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!