Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet mondani...

Tudtok olyan filmet mondani ami a homofób-meleg témát dolgozza fel? És olyat ami mindezt burkoltan, csak sejtetve dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Az első magamnak lesz, a burkolt feldolgozás azért kéne, mert talán így adagolnám be a szüleimnek, hogy elösszőr csak megnézünk egy filmet, ami még nem a melegekről szólna, hanem inkább az elfogadásról, a feltétel nélküli szeretetről...

2015. nov. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy előszörre a legjobb de én leginkább neked az Imák Bobbyért (Prayers for Bobby) c. filmet ajánlanám =)


Engem nagyon megfogott, akárhányszor megnéztem annyiszor elsírtam magam rajta, olyan mélyen érintett a dolog, érdemes végignézni! Pláne az elfogadás a nehéz a filmben.. de mondom ez nyíltan meleg (homofób egy ideig, majd meglátod) film, kifejezetten ezt a témát dolgozza fel.

Mégha nem is nézeted meg velük neked ajánlom nagyon! =)

2015. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfogadás miatt a Könyv tolvaj c. Filmet mondanám, illetve az előző, Imák Bobby c. Filmet.
2015. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Béla211 ***** válasza:

gyűlölt másság-ot

Elég durva film.Igazából egy transznemű srácról szól.

2015. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha valaki homofób miért néz olyat mennyen vissza az anyjába
2016. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!