Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Min a címe annak a filmnek?

Min a címe annak a filmnek?

Figyelt kérdés
Van egy film amit régen láttam szerintem vagy 10 éve is talán. A címe szerintem világok harca, de nem az a film ami "ismertebb" Tom Criuse-tól. Olyanra emlékszem ami ilyen animélt, vagy rajzfilmszerű volt. Emlékeimben mintha abban is Tom Criuse játszana, de csak egy olyan rajzolt karakterként. tudja valaki mire gondolok? vagy csak egyszer álmodtam volna ilyennel? csak azért érdekes nekem mert megéztem most a világok harca filmet Tom Criise szereplésével, és ezt még nem láttam. nem erre gondoltam. és valamiért a világok harca cím maradt meg afejemben, de lehet picit másabb a címe. Köszi előre is a segíséget :)

#film #animáció #Világok harca?
2015. nov. 11. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire emlékszel belőle?
2016. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
képi emlékeim, hogy sok volt benne a vörös szin. olyan rajzolt film volt talán. és mintha aföld alatt játszódott volna ilyen vörös színű talán barlangrendszerben.de nem az egész történet végig, csak ez az egy jelenet a végén az ami így angyon megmaradt nekem. tudom nem túl sok ez így, de többször láttam, szerintem ez nem álom volt a film után. de azért már elbizonytalanodtam, mert semmit nem találtam róla azóta. és a dvd sincs meg amire ki volt írva :) csak az van még meg belőle, hpgy a "gonosz" ellen harcol mint jó, és a végén nyer. :)
2016. márc. 11. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen képi világ szempontjábül ilyesmi. de valamiért a világokharca cím van csak bennem. lehet, hogy esetleg valami más szinoníma van a címében.
2016. márc. 12. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
világok harca-- thomas c, howell főszereplésével?
2021. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!