Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kifogytam a jó sorozatokból,...

Kifogytam a jó sorozatokból, tudnátok esetleg ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Amiket már nézek/néztem:

- The Walking Dead

- Game of Thrones

- Supernatural

- The Vampire Diaries

- The Originals

- Reign

- Arrow

- Beauty & the Beast

- Vikings

- Penny Dreadful

- American Horror Story

- Dexter

- The Big Bang Theory

- How I Met Your Mother

- Szökés, LOST, Dr. House szintén megvolt már...


Nagy nehezen végigküzdöttem magam kb 3 évadnyi Breaking Bad-en a barátom kedvéért és ugyancsak a párom kedvéért néztem egy ideig a 24-et is, de ami azt illeti, nekem ezek közül egyik sem tetszett...

Ismerősök ajánlására nagyjából 2 évadnyi Once Upon a Time-on is átrágtam magam, de az sem jött be annyira.


Tudnátok nekem ajánlani a fentieken kívül valami klassz sorozatot, amit esetleg érdemes lenne megkukkantanom? :)

Ízlésemet tekintve eléggé mindenevő vagyok, lehet romantikus, történelmi, misztikus, thriller, akció (csak ne olyan, mint a Breaking Bad vagy a 24, könyörgöm!), vígjáték, igazából bármit szívesen megnézek, csak legyen jó! :)


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! ;)



2015. nov. 12. 11:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Black Sails/Fekete vitorlák: kalózos történet. Nekem nagyon tetszik. Ha bejött neked a Vikingek és a Trónok harca, akkor szerintem mindenképp próbáld ezt meg!


Doctor Who/Ki vagy doki: időutazós, izgalmas, vicces történet megható részekkel és némi romantika is került bele 1-2-szer.


Hannibal: a filmekből ismert Hannibal Lecter története. Az első 2 évad zseniális!


Spartacus Vér és Homok: a gladiátor Spartacus története, a fő hangsúlyt a harc és erotika kapja benne.


Louie: egy vicces, de egyben elgondolkodtató és sokszor megható sorozat, ami egy stand-up comedyvel (nem olyan stand-upos mint a magyarok, hanem igazi...) is foglalkozó ember alkotása.

2015. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szereted a Leslie Nielsen-féle filmeket, akkor keress rá a Police Squad! (Nagyon különleges ügyosztály) című sorozatra :D 6 vagy 9 része van.
2015. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sons of anarchy,Jóbarátok,The 100,Monk,The strain,akár Bones is lehet habár annak jó sok része van :D
2015. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Húha, nagyon szépen köszönöm a segítséget és a sok javaslatot! :D Nem is számítottam rá, hogy ennyi válasz érkezik, igazán kedvesek vagytok! :)


Mindegyiket meg fogom lesni, egyelőre a Black Sails, a The 100 és a Spartacus: Vér és Homok c. sorozatoknak ugrottam neki, sőt, igazából a Spartacus első évadját már ki is végeztem. :D

A The 100-ból most tartok az 1 évad 5. részénél és eddig nagyon-nagyon tetszik. :)

A Black Sailsből még csak két részt láttam, de köszönöm annak, aki ajánlotta, sokat ugyan még nem tudok mondani, de annyi biztos, hogy a Karib-tenger kalózai filmek óta nem láttam ennyire jól összerakott kalózos alkotást. :)


Köszönöm még egyszer a sok ötletet, nagyon jó tippeket adtatok, úgyhogy azt hiszem, lesz miből válogatnom egész télen! :D

2015. nov. 14. 13:28
 15/23 anonim válasza:

pretty little liars

eye candy (ebből még csak pár rész van)

glee

2015. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars, Suits, Gossip Girl
2015. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Csillagközi Romboló (Hard Sci-fi)


Sorozat+filmek,és webepizódok és egy Spin of a Caprica. Ajánlom,hogy a Csillagközivel kezdd és ha van kedved a Spin offal folytasd. Nagy rajongóknak bejött.

A Vér és Króm a leges legutolsó része mindennek.

2015. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
How to get away with murder
2015. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Family Guy,Archer,South Park
2016. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Most indult a Shannara Chronicles. Egész jó fantasy, nincsa nyni pénz mint a GoTban, de érdekes a story és a világ, a loreja még elsőre is mélyebb mint a GoTé.
2016. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!