Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek, egy filmet!? Nem...

Keresek, egy filmet!? Nem emlékszek a címére.

Figyelt kérdés
Keresek egy filmet,talán az 17. században játszódhat.Egy gyilkost keresnek,mikor elkapják vallomásnál, azt mondja: Ő a a 7. fiú, és eladták az ördögnek. Még Egy metaforára emlékszek belőle, a gyilkos megkérdezi a kislánytól akarod hogy ügy repüljön mint a pillangó?(madárra céloz) Kislány igent mond. A Pasi kinyomja a madár szemét, a madár neki repült a fának. Thriller lehet. Sajnos többre nem emlékszek belőle.

2015. nov. 12. 19:51
 1/4 Adam1c1 ***** válasza:
Ismerős jelenet ez nekem is, de biztos hogy nem egy olyan filmből, ami a 17. században játszódik. 1600-as években nem nagyon kutattak egyébként még gyilkosok után :-) hacsak nem a királyt ölte meg. Szerintem rosszul lőtted be az évszámot nagyon.
2015. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, nem nagyon emlékszek rá h melyik években játszódhat, csak annyira h nem napjainkban. Film végén volt a vallomás, h azt mondta h el adták az ördögnek.
2015. nov. 13. 20:26
 3/4 Adam1c1 ***** válasza:
Mijük volt, kardjuk, vagy pisztolyuk ? Erre sem emlékszel ?
2015. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pisztoly, Bíróság is szerepelt benne, mikor a törvény elé állítják, és bevallja tettét. Az időt el néztem :D

1700as évek vége, 1800as évek eleje kb.

2015. nov. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!