Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket ez nem idegesít...

Titeket ez nem idegesít (Naruto)? Többi lent.

Figyelt kérdés

Direkt akarják elb*szni a jó benyomást a Naruto írója? Olyan jól indult a shippuuden és a sima Naruto is aratott, de a Kabutos, edo tensei-es harc után elvan qrva az egész anime... Borzalmasan rossz lett. Nézhetetlen. Be is fejeztem ott a sorozatot, mikor Naruto meghalt és visszajött az élők világába. Nah menjenek a p*csába. Úgy voltam vele nem nézem tovább, mert csak megutáltatják velem a kedvenc animémet, illetve csak volt kedvenc animémet. Úgy voltam vele, hogy nah mimdegy... Nem baj, ha elqrják a végső csatát, legalább lezárják és a narutot és nem csinálnak mégnagyobb viccet belőle, a színvonala megmarad. A nagy francokat... Nemrég, hallottam, hogy már fojtatják az animét, valamiféle Naruto Gaiden animével, ami Sasuke lányáról szól és még noncs vége, mert még azt is folytatják a Boruto-val, amiben már Naruto gyermekei is szerepelnek. Hogy süllyedhetett le idáig az író? Elakarja b*szni a fanok kedvét? Egy ilyen ocsmány befejezés után, még folytatni akarja az animét? Komolyan? Nem gondoltam volna, hogy ennél jobban le tudják alacsonyítani a Naruto animét, de tévedtem...

Titeket ez nem idegesít? Vélemémy?



2015. nov. 16. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Boruto,meg a Gaiden nem vészes.Gaiden amúgy is rövid lett,csak egy kis bemutató,hogy mi lett a háború után.Amúgy egyetértek.Tényleg a háborút így elszúrni.Engem ezek a hipererők csesznek fel.Meg akkora hülyeségeket talál ki az író,na de mindegy.Én már végig nézem,mert van pár érdekes rész még.
2015. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem is a hatalmakkal vannak gondjaim, idegesítenek az új jutsuk, az új erők, amit persze Naruto és Sasuke edzés nélkül egyik részről a másikra csak úgy megkap. És egyszerűen nincs határ benne... Elqurták... Én ezért is nem merem a Gaident, illetve a Borutot megnézni, mert tudom, hogy azokban az animékben Narutoéknak megmarad a Rikudou mód... Sasukénak meg a sharinneganja és az már nem adja a régi Naruto feelinget. :/
2015. nov. 16. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Öhm... inkább direkt a fanok kedvéért csinálta ilyenre. A Naruto mangájában kb nyílt titok az hogy a Pein Saga után direkt olyan történetre terelte a dolgot a mangaka Kishomoto, hogy ki tudja elégíteni a fanokat. Maga a manga utolsó 200 fejezete szánalmas! Nagyon gyenge, ilyet már megsem említek hogy személyiségfejlődés...


Gyakorlatilag a hírnévért eladta a művét.... Nézd meg a végén hogy írta ki Nejit, - én legalább is... inkább már kínomba röhögtem ott hogy "ez drámai akart lenni?" - ahhoz képest hatalmas visszalépés hogy hogy írta ki Itachit, aki még így is szerves része maradt az egésznek, és nagyot ütött a fordulat vele. De lásd a story végén, ahol nagyjából minden úgy történik hogy semmi meglepetés ne legyen, sablonos happy end lezárás... (nem értem miért nem lehetett egyedit húzni legalább a végén) mondjuk valami ütős tanulság mellé valamelyik főszereplő meghalt... vagy mind a kettő.


Az meg már a szánalom legalja hogy öszejön 3 olyan páros, akik konkrétan KÉT SZÓT nem beszéltek egymással... jó lenne így menne a valóságban. Ez a divat amúgy most, amiben pénz van azt eladják kiszipolyozzák, minden kis minőséget is elvesznek belőle azért hogy minél nagyobb közönség torkán le lehessen nyomni, hogy legyen belőle meg a pénzgyár.

2015. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még azzal nincs gond,ki kivel jött össze.Mert sok idő telt el és azóta történt minden és ki tudja ki kit kedvelt meg,de ez nem is lényeges.Egyetértek Neji halálával(épp tegnap láttam,plusz mellesleg kedvenc karakterem).Röhejes tényleg,hogy egy ilyen erős karaktert,ilyen módon csinálta ki.Oké,hogy az apja miatti halálával kicsit összefügg,hogy feláldozza magát.Amúgy Nejit azért ölte meg mert ez hozza össze Hinatát és Narutot.:D Ez már nevetséges.Ezerszer jobb dolgot kitaláltam volna,mint egy ilyen.Most Kishimoto úgy hozza vissza Nejit,hogy minden fillerbe belerakja és szinte egyik főszereplőként helyezkedik el. :D Szóval tényleg nevetséges.Amúgy meg ha már ő meghal,többi konohai kezdő genin(Kba,Choji,Shikamaru)stb. is meghalhatott volna.
2015. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Nagato halála után lett végképp rossz az egész.

Ez a "háború" majdnem akkora nagy szar lett, mint a Bleach.

Spoiler: A Naruto (Shippuuden) végső ellensége Kaguya, de ő szerintem a legszarabb ellenség az összes közül. Egy rossz vicc. Jobban mondva az utolsó ellenség nem Kaguya volt,hanem Sasuke, de ennek a végső Naruto vs Sasuke harcnak megkellett történnie.

A Naruto után jött a Naruto Gaiden manga, aminek Sasuke és Sakura lánya, Sarada volt a főszereplője. Ez rövid volt és teljesen értelmetlen.

Majd még lesz a Boruto mozifilm, aminek Naruto fia a főszereplője.

2015. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen... Azoknak a fanoknak, akiknek tetszett a Naruto vége... Ugyanis a Naruto már nem ugyan az... Teljesen megváltozott, még a sablont sem üti. Egy bleach féle anime lett belőle. Gáz. Már a szereplők sem ugyan azok. És ahelyett, hogy fojtassák a történetet egy ilyen okádék befejezésután, inkább csinálhattak volna egy animét Madara és Hashirama korszakáról... Vagy Minato gyerekkoráról... Vagy esetleg a 3. Hokage korszakáról, mikor még Danzo ellen harcoltak... Az Uchihakról is készülhetett volna egy anime... Nah ezekre már inkább elhiszem, hogy fanoknak csinálták, de ezek egy részét letudták sz*ros fillerekkel és többet nem foglalkoznak velük
2015. nov. 16. 19:44
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-ös nekem a Kabutos harcig nem volt bajom az animével, tetszettek a fillerek is. Bár abban egyet értek, hogy már Nagato halála után kezdett el elfajulni a Naruto
2015. nov. 16. 19:48
 8/8 A kérdező kommentje:
*Hanzo ellen harcoltak
2015. nov. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!