Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni a Supernatural...

Elkezdtem nézni a Supernatural-t az 1. évad 5. részénél járok de eddig nem az igazi sokan mondják hogy nagyon jó de eddig nem az igazi a 2. évadba is az folytatódik hogy minden részben megölnek egy lényt vagy szellemet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 19:14
 1/7 anonim válasza:
Szia az 1 évad végétől szerintem izgibb lesz de akkortól lesz a legjobb amikor már Castiel is szerepelni fog benne ,én most a 8.évadnál tartok és nem tudom abbahagyni :D
2015. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de minden résznek ugyan az lesz a története vagy átmegy egy sztori orientált sorozatba?
2015. nov. 16. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
átmegy, persze továbbra is lesznek ilyen részek, de nagyobb szerepe van az átívelésnek
2015. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ááh.. a 11. évadra már lesz vagy 100 vissza-vissza térő szereplője, és inkább egy természetfeletti telenovellára fog hasonlítani, mint egy szörnyvadászós horrorra...

Mondjuk lesznek még jócskán ilyen ügyeik is, de háttérbe szorul a testvérdráma, démoni ármánykodás, világvége megelőzés, béna viccek, és egyéb mellékszereplők történetei mellett.

2015. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első 2 évad inkább bemelegítés, felvezetés. Gondolom a készítők nem akartak belecsapni a lecsóba és egyből nagyobb történetet hozni. Meg kezdéskor nem volt akkora sorozatdömping, mint most és talán tartottak az elkaszálástól is...


Az elején, amikor minden részben más lény van, kissé hullámzó. Van olyan rész, ami elég jól lett megcsinálva, van olyan, ami gyengébb. De később tényleg átmegy nagyobb összefüggésekbe és többrészes történetekbe. :)

2015. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval a 3. évadtól érdemes nézni?
2015. nov. 17. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
3. tol érdemes,de a 4. től lesz érdekes, nagy fordulatok :D
2015. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!