Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket is idegesít hogy a...

Titeket is idegesít hogy a kamasz lányok főleg az alapján választanak kedvenc filmet és karaktert mert az adott szinész jól néz ki?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és engem pl nagyon zavar az amikor az osztálytársaim elkezdenek ien formában áradozni egy szinészről. Amikor meg tőlem kérdezik hogy meik a kedvenc filmem és szereplőm én meg válaszolok akkor látom az arcukon azt a "csak mert tetszik neki a színész" arckifejezést és engem ez nagyon idegesít. Hogy egy gyakori példát vegyek a Thor filmekből a kedvencem nekem is Loki (mint szinte minden ismerősömnek) és amikor ezt megemlítem a beszélgető partnetem arcán látom azt a bizonyos arckifejezést, pedig nekem nem jön be úgy... igen nem nem csúnya azt aláírom de szerintem eg színésznél az a minimum hogy nem úgy néz ki mint Gollam (kivéve ha Gollamot játsza). Ráadásul a havi rendszerességgel megjelenő Lokis kérdéseknél is azt látom, hogy min. két olyan komment is van "mert jól néz ki a szinész". De még egy csomó példát tudnék mondani. Másokat is ennyire idegesít ez? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 22. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok és imádom az akció filmeket. És van hogy furán néznek amiatt h mondjuk jobban megnézem az új halálos iramban filmet mint mondjuk egy romantikus filmet. Ez van pl egy fiú haverom is elcsodálkozott h képben vagyok a filmmel. De vannak lányok akik még most is az alkonyat vámpírjairól beszélnek és h az milyen jó film imádja de csak Robert miatt vagy Taylor miatt és ja idegesít de mindenki más.
2015. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12 éves lány vagyok. Én mondjuk nem a filmekért hanem a színházért rajongok és először 7 éves koromban lett kedvenc színésznőm majd 9 évesen kedvenc színészem 11 évesen meg egy másik kedvenc színésznőm akiért a mai napig rajongok. Nos, nekem mindhárom a kinèzete mifatt tetszett. Engem ez nem idegesít de anyukám és a barátnőm ki nem állhatja ezt. A kérdésedre vàlaszolva: tuti hogy sokakat idegesít. Engem nem.:)
2015. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!