Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus filmeket tudtuk...

Romantikus filmeket tudtuk amik nem clichsések egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a clichsés filmek igazi kapcsolatokat mutatnának sokkal inkább elképzelteket. Ez nem jelenti azt hogy nem lehet megható csak legyen valódi. Gondolok például Makulátlan elme örök ragyogására (ha nem láttad rögtön nézd meg) nagyon szép volt és hihető.

2015. nov. 22. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Áljon meg a nászmenet. Nekem tetszik h a végén olyan csavar van amire az ember nem számít legalábis én máshogy képzeltem a végét de a befejezés igy jobban tetszik
2015. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm ha most a Makulátlan elme örök ragyogására gondolsz engem nem lepett meg benne semmi (csak az elején ide-oda kapkodtam a fejem: hogy most mi történik?), és pont csavar tartalmazza tanulságot.
2015. nov. 23. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerelmünk lapjai

Fogadom

Charlie St. Cloud élete és halála

2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!