Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fog a Csillagok háborúja...

Mikor fog a Csillagok háborúja: Az ébredő Erő című film megjelenni DVD-n?

Figyelt kérdés

Mozizni nem tudok elmenni, mivel a környéken nem lehet olcsón megúszni a mozizást. Meg amúgy sincs a közelben mozi. A legközelebbi mozihoz is a felutazás baromi drága falusi léptékben.


Sajna nem vagyok olyan kőkazdag, mint a pesti urbánus fiatalok, a hipszterek. :-( Ráadásul nekik az utazási költség is jóval ócsóbb.



2015. nov. 25. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4-6 hónap a bemutató után.
2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

1. Nem tudom, az utolsó bekezdés minek kellett. Nekem legalábbis azonnal unszimpatikus lettél.


2. Honnan tudjuk, mikor jelenik meg?? Még a moziba is csak egy hónap múlva jön a film! A DVD jóval odébb lesz még.

2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Köszi. :-)



#2

Csak leírtam, hogy falun nincs akkor gazdagság, mint a fővárosban. Miért lennék unszimpatikus, mert leírom a tényeket? :-) Nem én tehetek róla, hogy a pestieknek jobb a kiindulási helyzetük pénzügyileg. :-D

2015. nov. 25. 21:37
 4/13 A kérdező kommentje:
*Úgy általában. :-)
2015. nov. 25. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért vagy unszimpatikus, mert - ha esetleg nem tűnt volna fel - "pesti urbánus fiataloknak", "hipsztereknek" neveztél minket, és azt írtad, hogy "ócsóbb".

Ez mind-mind sértő és bunkóságra utal.

2015. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jesszusom! :D Ez neked bunkó? :-) Akkor ne menj falu közelébe, mert a falvakban jellemző ez a nyelvváltozat, nyelvjárás. :D Meglátszik, hogy kőkemény városi vagy, aki még soha nem lépett falusias területre. :D
2015. nov. 26. 09:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Édesem, a falusiak NEM beszélnek így, csak a természetileg parasztok, szóval ez bukó érv!
2015. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Városi vagyok, igen, és büszke is vagyok rá. :D


Ettől függetlenül a viselkedésed sértés a falusiakra nézve!

2015. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor a mi térségünkben minden falusi bunkó? Mivel mifelénk a falvakban mindenki így beszél! Komolyan!
2015. nov. 29. 22:52
 10/13 A kérdező kommentje:

Hol laktok, hogy ti felétek a falusiak máshogy beszélnek?


A mi falvainkban ez a beszéd nem bunkóság. Nálunk más a bunkóság.

2015. nov. 29. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!