Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi, kb.30 éves sci-fi. Azt...

Régi, kb.30 éves sci-fi. Azt hiszem, amerikai. Mi a címe?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromból rémlik. Azt hiszem, valamelyik külföldi csatornán láttam. Egy családi háznak a belső irányítási rendszere, az Agy ( vagy csak egy robot volt?) meghibásodik, vagy fellázad. Arra a részletre emlékszem,hogy a ház asszonyát erőszakkal felfekteti az asztalra, és valahogy inzultálja (talán megtermékenyíti valamivel?).

Melyik ez a film?



2015. nov. 26. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de mennyi ilyen régi film van, ami rémlik, de nem találom, mintha nem is léteztek volna.

Nekem az egyik ilyen egy földalatti, jó nagy dög szörnyről szólt, ami nagyon durván kaszabolta le az embereket.

Vagy egy másikban szintén egy család áll, akik közösen álmodnak.

2015. nov. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Demon Seed 1977


[link]

2015. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2! Tehát Demon Seed. Most hirtelen utánanéztem a neten. A komputer gyermeke. Azt hiszem, ez lesz az. Köszönöm!

Meglepődve láttam, hogy az írója Dean R. Koontz. Fiatal koromban, mikor még sokat olvastam, az egyik kedvenc könyvem volt az általa írt "Rossz hely". Úgy látszik, a fiatalkori Énemnek bejött ez az író. Nem tudom, most is tetszene-e.

2015. nov. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!