Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán c. sorozatban...

A Szulejmán c. sorozatban hogy halnak meg és miért: Hürrem, Mahidevran, Nigar, Ibrahim, Hatice?

Figyelt kérdés

Ha tudjátok írjátok már légyszi azt is le hogy hanyadik török v magyar részben fognak meghalnin!

Köszönöm!



2015. nov. 26. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Hurrem oregsegben hal meg ugy tudom, ibrahimot kivegzik, nigar ongyilkos lesz. Tobbit nem tudom.
2015. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm , jöhetnek még válaszok !

:)

2015. nov. 26. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
wikipedia.com
2015. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló!

Tudatni szeretném veled hogy a sorozatról beszéltem és hogy a wikipedia az egy olyan honlap ahova bárki rakhat fel bármilyen hamis cikket

2.nem olvasok wikipédiát ...

Kérlek ha válaszolni szeretnél akkor kérlek a kérdésemre válaszolj!

Köszönöm

2015. nov. 27. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel a Szulejmán sok szereplője élő létező személy volt, így az életüket elolvashatod a wikin,így a halálukat is megtudhatod, tehát nem mindenfajta hülyeség.
2015. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
igaza van a kerdezonek, a valosaghoz kepest sok a ferdites. de rakereshetsz kerdezo arra hogy szulejman sorozat wikipedia, ott meglelsz mindent
2015. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én arrol beszélek hogy pl.én is oda felrakhatok bérmi hülyeseget h mondjuk Orbán csalja a feleseget ...közbe pedig nem is ..csak egy pl.t mondtam

És nem feltétlenül a hulyeseget szeretnem elolvasni ,,,a wikin

Tehát én azt kérdeztem hogy ti tudjátok és nem azt h h kell a wikire felmenni onnan olvasgatni...azért köszönöm

2015. nov. 27. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hürrem-malária miatt

Mahidevran-a sorozatban nem mutatják ,de a valóságban az idős kora miatt

Nigar és Hatice-öngyilkosok lesznek

Ibrahim-kivégzik

2015. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nigar leugrik egy szakadékba valahogy a 100. török rész körül. Ibrahimot a szultán parancsára álmában megfojtják a 82. török részben. Hatice megmérgezi magát valahogy a 102. rész körül. Hürrem a 134 rész körül hal meg egy gyógyíthatatlan betegségben. Mahidevran nagyon idősen halt meg (80-81 évesen) ezért az ő halála nem lesz benne a sorozatban. A szultán a legutolsó,139. részben fog meghalni öregségben.
2017. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!