Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halálos iramban melyik rész...

Halálos iramban melyik rész végénél van?

Figyelt kérdés
Én igazából ezekre a kis videókra gondolok amit sosem mutatnak például tv-ben,most nem is ez a lényeg hanem van egy olyan rövidke videó amit még annak idején youtube-on láttam csak nem találom.Az van benne hogy Vin Diesel megy egy ilyen sivatagos helyen talán és egy homokos úton megy egy piros izomautóval és akkor is azt hiszem a negyed mérföldről negyed mérföldre élek szöveggel jön vagy valami hasonlóval,tudom hogy van ilyen videó csak nem találom,mert a halálosabb iramban ami a második rész, annak van egy prelude videója,de azt már láttam,de nem azt keresem.
2015. nov. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy minden ilyen kisvideót felnyomnak a bluray ra hogy legyen plusz anyag! Ezeket én végig néztem mag az utóbbit is amit írtál, de a piros kocsi a sivatagba.....na azt soha... nem lehet hogy csak valami bereklámozás, vagy az idő múlásával kevered kicsit?
2015. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emlékszem rá hogy amikor ment a homokos úton szemből kamerázták kicsit hullámos volt az út is mert dobálta egy kicsit,meg egyszer csak közelebb kerül az autóval ahogy jön szembe aztán meg az autó ablakából kamerázzák Vin Diesel-t ahogy beszél valamit.
2015. nov. 29. 13:53
 3/8 anonim válasza:
szerintem a 4. de nem biztos mert abban van a legtöbb olyan rész amelyikben sivatagban vannak
2015. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Baur Róbert válasza:
Helló. Az a jelenet az elsö rész végén a stáb lista után van.
2015. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Linkelni nem tudok,de írd be YouTubera,hogy "The fast and the furious after credit scene"

Hidd el,kiadja :)

Amúgy meg úgy utálom,amikor valaki kérdez valamit de válaszra se méltat.

2016. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen!Köszönöm!Ez az!Ment a zöld!
2016. máj. 20. 09:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gyakran járok fel ide,de ment a zöld mind kettőtöknek.
2016. máj. 20. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem, bocsi :)
2016. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!