Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te hogyan bizonyitanad be...

Te hogyan bizonyitanad be valakinek hogy star wars fan vagy?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit hulye kerdes. :D de hat engem ez erdekel. Nagyon szeretnem hogyha kuldenetek valaszokat decemberig. Elore is koszi mindenkinek! (Bocsi hogy nem hasznalok ekezetet)

#Star Wars #Csillagok háborúja #fan #szeretem a vsillagok haborujat #star wars fan
2015. nov. 28. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Nem érdekel, hogy mások elhiszik-e azt, hogy én mit szeretek. De akik ismernek, azok elhiszik.

Te gondolom valami tinilány lehetsz, aki a kiválasztott kannak akar tetszeni azzal, hogy eljátssza, Star Wars rajongó. Nem kell eljátszani, a kan a lukadért fog szeretni, nem a hamis rajongásodért.

2015. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Növesztenék jedi-tanonc hajat:


[link]


[link]

2015. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell azt bizonygatni szerintem, mivel nem egy ritka dolog, általában elhiszik, ha mondod. :)

Meg szoktam említeni, hogy kb. négy éves koromban elmesélte nekem a sztorit a bátyám, és azóta rajongó vagyok. De nem érzem szükségét, hogy a premierre menjek, és ha el is jutnék rá (pl. nyerek rá jegyet), akkor sem öltöznék jedinek vagy rohamosztagosnak. :P

2015. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek eddig a valaszat, legalabb 1 embernek sikerult valami ertelmesett irnia (3. Valaszolo). 😂
2015. nov. 28. 13:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertelmeset* (tudom hogy igy irjak, csak veletlen elirtam...)
2015. nov. 28. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az elég, hogy rajongója vagyok. Ha mégsem: kétszer-háromszor végignéztem a filmeket, ill. több Star Wars játékot is végigtoltam és az összeset imádtam.


Amúgy ha ki akarod teríteni valakiről, hogy igazi rajongó akkor felteszed neki a kérdést: Melyik Vader leghíresebb mondata? Amire persze a sok idióta azt válaszolja, hogy "Luke, én vagyok az apád."

2015. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig k*rvára nem ezt mondta annál a jelenetnél.
2015. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy 20-30-szor láttam eddig minden részt és ezen kívül megnéztem az egész klónok háborúja sorozatot és most a lázadók 2. évad 7. részénél tartok. Ha kell leírom a 4. rész elejét amikor ott mondja a bemondó hogy dúl a polgárháború.
2015. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!