Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a cime?

Mi ennek a filmnek a cime?

Figyelt kérdés
Elnezest hogy ilyen mutuj kerdest tettem fel de a webolda nem engedi a " tudna valaki segiteni " mondat leirasat ! Eleg vicces ! Mindegy ! ...Csak annyit tudok a filmrol mondani hogy a foszereplot Frank-nak vagy Max-nak hivjak "a" betuvel kell a neveket olvasni pl nem FRENK hanem FRANK es nem MEX hanem MAX nem amerikai film . Szoval Frank vagy Max egy piti kis drogdiler es nagyon jo baratja valami maffia fonok es van egy baratnoje meg egy haverja akikkel egyutt ossztjak szet az adagokat . Egyik nap Frank nagyobb uzletet kot es nagy tartozasa van mar a fonoknel de mivel jo haverok meg ker egy kis eloleget ( cuccot ) es szol hogy amint elintezte az uzletet hozza a penzt . De az uzlet rosszul sul el a cuccot a vizbe dobja es a fonok vagyis legjobb baratja az embereit kuldi erte hogy oljek meg ! Azt hiszem francia vagy nemet film nem tudom pontosan ! de nagy fejfajast okoz hogy nem tudom a cimet es mar reg meg akarom nezni !

2015. dec. 3. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem engedi, mert ez nem segítségkérő oldal (segítsen ki egy kis pénzzel, letöltő linkkel stb.), hanem kérdező oldal. De igen tudom, az is segítség, ha válaszolnak.

Amúgy a kérdésed jó, rápillantva világos, hogy mit akarsz, nem kell ezt bonyolítani.

2015. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos igen,ezzel a kérdéssel már találkoztam a napokban,biztos arra sem kaptad meg a film címét,sajnálom.Annak mintha rövidebb lett volna a leírása,egyszerűbb lett volna kiemelni azt a kérdést,minthogy ennyit írj. :D
2015. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hat igen konnyebb lett volna kiemelni de a kulcsszavak miatt arra gondoltam senki nem latja igy ujra irtam tobb kulcsszoval ! a vicc meg az hogy a masik kerdesemre jott a valasz a film cimevel ! xD hat igen vicces az elet ! azert koszi annak aki probalkozott ! A szavazast lezarom ! xD


-----------------------------------------------------------------

2015. dec. 5. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!